Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy valakiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy valakiben bízok, de egyfolytában és mindig, valakiben meg soha? és ok nélkül.

Figyelt kérdés

persze különböző időben.

sokan állítják, hogy a féltékenység ellen tenni kell, mert tönkre teszi a kapcs-t, tehát elvileg saját magunkból ered.

viszont az én példám:

van akiben bíztam vakon-erre megcsalt

van akiben bíztam vakon-ő nem csalt meg

van, akire szinte betegesen féltékeny voltam - az is megcsalt, miközben rám lett szólva, hogy ne féltékenykedjek

és most: féltékeny vagyok (a párom forog a csajok után, flörtöl)de 2 év alatt soha nem csalt meg, sőt velem akar élni.

hogy lehet hogy egyik srácban megtudok bízni, másikban nem?


2011. aug. 20. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez furcsa. Én vagy megbízok valakiben, vagy nem. De ha már ennyien megcsaltak akkor nem csoda, hogy féltékeny vagy, ráadásul a párod is flörtölget. Szólj rá, hogy neked ez nem jön be. 18/L
2011. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nöi megérzés. hallgass rá. De ne hisztizz, ne adj hangot a kétségeidnek, csak figyelj, és memorizálj.

Nem egyszerü az arany középúton maradni ebben, de ha sikerül, akkor elkerülheted, hogy hülyét csináljanak belöled a hátad mögött, valamint azt is, hogy azt mondják rád, hogy "hisztis féltékeny pics@". szóval okosan.

2011. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

rászóltam.

de nem bírja ki.

úgy néz mindent csajt, mint aki először látna női nemet.

ő örök életére ilyen marad, tekintve hogy 2 év alatt egy szikrányit nem változott.

viszont hűséges.

de én meg egyfolytában parázok.

2011. aug. 20. 11:43
 4/8 A kérdező kommentje:

és már próbáltam a megfigyelő stratágiát is.

észrevettem, hogy egy tusfürdős reklámra is "ráizgul".


tehát rájöttem ez az ő személyisége.


ettól függetlenül nem tudok megbízni benne.

2011. aug. 20. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Legalább próbálj meg úgytenni mintha nem lennél az.

Tudom ez fura tanács, de nálunk ez pont fordítva van és nagyon ki tudok borulni azon, hogy a pasim ok nélkül féltékenykedik, pedig tudja, hogy én is ugyanez a típus vagyok mint a barátod.

2011. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én viszont nem féltékenykedem


azon már túl vagyok

egyszerűen csak elszomorít, hogy mindig minden nő ugyanannyit jelent neki, mint én, csak épp engem visz az ágyba.sőt nekik udvarol, csak engem használ. vagy nem is tudom hogy vetítsem le milyen ez.


nincs önbizalmam, önbecsülésem

és ráadásul a saját párom sem becsül úgy néz ki.

2011. aug. 20. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy így lenne, egyszerűen csak úgy általában szereti a nőket, de ha hűséges hozzád és veled van akkor biztosan szerelmes beléd.

Legalábbis én így vagyok vele a másik oldalról.

2011. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
pontosan így gondolom én is, csak a bizalmatlanságom nem csillapodik soha
2011. aug. 23. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!