Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnnan tudhatnám meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnnan tudhatnám meg egy lányról, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Régen tudom hogy tetszettem neki,szemeztük meg minden,mostanában is szemezünk néha hosszan,de honnan tudjam hogy akar-e még?Folyton van mellete valaki,igy még odamenni is kicsit ciki lenne ha már nem tetszem neki.Én 22/F ő 19/L
2011. ápr. 1. 15:32
 1/3 Moszuke ***** válasza:
89%
hop-hop.. késő bánat szagot érzek:)
2011. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Próbálj először csak baráti kapcsolatot létesiteni vele és azután majd kiderül minden.Vagy pl kérdezd meg nem vesztesz vele semmit szerintem.
2011. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
78%
Odamész hozzá, ha van ott még valaki félrehívod. Elmondod,hogy tetszik neked és ha ez kölcsönös akkor szívesen elvinnéd valahova. Ha nem kölcsönös akkor meg javasolhatod még az érzelemmentes állatias szexet.
2011. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!