Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám kíméletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám kíméletesen visszautasítani, ha közeledni kezd?

Figyelt kérdés

(Avval kezdem, hogy nem vagyok az a pasizós tipus, 17 éves létemre nem nagyon érdekelnek :P Most nem azért mert a női nem iránt vonzódom, csak valahogy, nem tudnám elképzelni magam egy fiú oldalán. Van szimpátiám meg minden, de lehet, hogy még neki is nemet mondanék. :P)

Volt már pár udvarlóm, ahogy éppen esett durván, vagy kíméletesen kosarat adtam :P De ezek nem zavartak annyira, mint a mostani eset. Szeretném azt hinni, hogy csak én értem félre a helyzetet, és hogy csak véletlenül néz rám, roszkor van rossz helyen, és azért látom sűrűn közelemben. Ez a fiú nagyon rendes és megbízható ember hírében áll, nehéz élete volt, meg minden :S Nem szeretném megsérteni... De tényleg, reménytelen eset vagyok, 1-2 személy van csak, akinek igent mondanák. A barátaim nagyon fontosak a számomra. Bármikor hívhatnak, meg minden. Egyik-másik barátnőmnek problémái vannak, nekik szeretnék segíteni. Mondjuk úgy, hogy nincsenek is titkaim, a barátnőim titkai vannak csak nekem, mintha a sajátjaim lennének, tőlem tuti nem szivárognak ki. Mit tegyek? Hogyan utasítsam el, ha tényleg tetszem neki, és közeledne? Köszön, hogy vetted a fáradságot, és elolvastad :P


2011. júl. 10. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
mond h leszbi vagy
2011. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cisztellicus válasza:
0%
Szerintem egyszerüen mond el neki erzően hogy :TAKARODJ A PICSÁBA(5x felkiáltójel)
2011. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
-.- Avval, hogy most kioktatlak, nem fogsz megváltozni. De majd szólj, ha neked bejött ez a módszer, talán akkor még fontolóra is veszem (szarkazmus)...
2011. júl. 11. 00:03
 4/5 A kérdező kommentje:
:D Hát az is egy módszer, de én valami kíméletesebb módszerre lennék kíváncsi xD
2011. júl. 11. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
pl. oszinten elmondod mi a helyzet? "Bocs, de most nem allok keszen egy kapcsolatra senkivel"
2011. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!