Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet felvidítani?

Figyelt kérdés
Van egy haverom eléggé le van törve,mivel tudnám fel vídítani...perverzek és hülye válaszadók mellőzzenek.Köszönöm
2011. ápr. 1. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azért sugall valamit neked hogy vidítsd fel, ha még senki sem írt ugye. :D
2011. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmm..jah de mindegy mnár megszoktam hogy ez ilyen oldal..:D
2011. ápr. 3. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megesett rajtad a szívem... Hány évesek vagytok, te is fiú vagy meg ő is? Ha a közös kiveréstől nem vidul fel akkor nem tudom. Na félretéve a komolyságot, menjetek el mászkálni valami plázába, csajokat stírölni és szexista megjegyzéseket tenni, az nálam felfokozza a hangulatot és nem is olyan bu*zis, mint az előző javaslatom. :D
2011. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hmm nem én lány vagyok..ő meg fiú..

ezért is vagyok tanácstalan nem lelkizni akarok,hanem,haverként...

2011. ápr. 5. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!