Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után szakítanom kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után szakítanom kéne Vele? (magyarázat)

Figyelt kérdés
Majdnem egy hónapja vagyok együtt a barátommal. Eddig minden rendben volt, teljesen jól megvoltunk.Tegnap előtt este találkozott egy lány ismerősével. Semmi bajom nem volt ezzel, nekem is vannak fiú barátaim, de tegnap megtudtam, hogy igencsak személyes hangvételű leveleket vált a lánnyal. Mielőtt összejöttünk is tudtam, hogy Ő ilyen..de azóta ez jár a fejemben, nem tudok szabadulni a gondolattól. Tegnap egész délután együtt voltunk, de olyan furcsa volt. Igaz mondta, hogy fáradt..de úgy érzem valami nincs rendben. Rákérdeztem a lányra, azt mondta, már nagyon régóta ismeri, csak barátok. Szerintetek higgyek neki és hunyjak szemet a levelek fölött?
2011. ápr. 2. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már az elejétől kezdve tudtad, hogy egy nőcsábász, akkor most miért zavar? Az elején kellett volna elkergetni.
2011. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem túlzod el? nem is történt semmi, te meg szakítani akarsz
2011. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem történt semmi..csak azért fáj azt látni, hogy ugyan olyan hangvételben ír egy lány barátjának, mint nekem...

előző kapcsolatokból kifolyólag, bizalmatlan is vagyok, bár igaz, konkrétan még nem adott okot erre.

2011. ápr. 2. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
szakitani nem külső nyomásra kell ha te úgy érzed ezt nem tudod elfogadni, akkor szakits
2011. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, nyilván én fogom eldönteni, de kíváncsi vagyok mások véleményére, tapasztalataira..elvégre ez az oldal lényege :)
2011. ápr. 2. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy milyen hangvételű leveleket írt a lánynak?
2011. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!