Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanom kéne szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanom kéne szerintetek is? (fontos)

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok a barátommal ezelőtt már jártunk egyszer de szakitottunk.

tegnap bejelentette h nem tudja mit akar tőlem mert az esze aztmondja h nem akarja folytatni a szive meg azt h igen és h szeret.. de viszont emelett leszarja a fejem és ugybánik velem mint egy kutyával

ma megkérdeztem mi a baja elis mesélte és erre azt mondtam neki h " most ugy megvigasztalnálak h érzed h szeretlek" erre azt mondta :" na erre inkább nem mondok semmmit" és elküldött h hagyjam őt békén mert h ő most mindenkit leszar senki se érdekli.. ezzel nagyon megbántott :( és azóta kért bocsánatot vagy valami:(


2011. okt. 24. 21:56
 1/10 A kérdező kommentje:
*se
2011. okt. 24. 21:57
 2/10 anonim ***** válasza:
felejtős :S
2011. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem becsül meg.Szakíts vele:S
2011. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:

"leszarja a fejem és ugybánik velem mint egy kutyával"


kérdés? azt hogy nem dobtad eddig, tudjuk be átmeneti elmezavarnak, hogy ne kelljen ostobának tartanom téged.

2011. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Smartguy86 ***** válasza:

22:03 +1


Aki a saját gerincét reszeli egy a pasijának egy sajtreszelővel, az ne csodálkozzon, ha ott rúgnak bele, ahol tudnak...


A szavaidnak nincs súlya! Még újra is kezdted az előző szakítás után? Minek? 1 hónap? Ha 1 hónap után ki nem állhatod, akkor hova akarsz még vele lenni?

2011. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert szeretem :/ és ezért nehéz szakitani csak gondoltam megkérdezem h mások mit gondolnak h helyesen teszem-e ha szakitok.. mert szerintem egy kapcsolatban ha szeretik egymást akkor mindent megbeszélnek és segitenek a másikon de ő elküldött melegebb éghajlatra :(
2011. okt. 24. 22:22
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
Frászt szereted te. Csak be vagy tojva, hogy egyedül maradsz egy időre, pedig már úgy megörültél, hogy végre van valakid. Amíg k.urválkodsz a szeretetért, addig nem is fogod megkapni soha!
2011. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ezt kikérem magamnak! ugyanis nem hiiszem h ismernél és jogod lenne ilyeneket irni rólam.. de ha neked ez a véleményed akkor oké..én elfogadom a kritikákat is csak éppen ez most nem jogos..;)
2011. okt. 24. 22:34
 9/10 napietus ***** válasza:
akkor meg mamlasz vagy, az se jobb...
2011. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Smartguy86 ***** válasza:

Nem mersz kilépni egy számodra terhes kapcsolatból. Ezt szerintem így szokták nevezni: kapcsolatfüggő.


De én azt nem tudom, hogy mi járhat ilyenkor valaki fejében?

Mondjuk találkoztok a barátoddal. Hogy tudsz úgy a szemébe nézni, hogy közben az jár a fejedben, hogy eddig hogyan bánt veled és hogy ma éppen mit fog veled művelni?

Aztán heti 1-2x zokogsz magányodban, hogy miért ilyen ő veled. Aztán másnap megint a karjaiba omlasz, mintha minden rendben lenne. Mégis hogy működik ez? Kíváncsian hallgatlak!

2011. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!