Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy szeretem? Mert valahogy ezt olyan gáznak érzem:/

Figyelt kérdés
Van 1 fiú az osztályomba aki már nagyon rég óta tetszik és szeretem. DE nem tudom hogy hogyan mondjam mer az ugy elég gáz hogy "szia szeretlek".
2011. ápr. 2. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

jár a kedvében, mosolyogj, vagy szólj hozzá 1-2 kedves szót. ez a titok :)

2f

2011. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz sokat a szemébe, majd mosolyodj el, ha visszanéz! :)))
2011. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké köszi:) ezt amugy szoktam csinálni de akk ő olyan komolytalanul néz az miért van?
2011. ápr. 2. 20:38
 4/8 almighty77 ***** válasza:

kerüli a szemkontaktust mikor ránézel? ha igen akkor lehet fél, próbálj közeledni felé, szépen meg fog nyilni, biztos félénk tipus, és amit irtál nézés csak ,,védekezés,,



34F

2011. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké köszi!:) valaki abba segítene hogy kb. mit mondjak neki? mert nagyon nincs ötletem:/
2011. ápr. 2. 22:49
 6/8 almighty77 ***** válasza:
amugy te lány vagy? mert még nem tisztázott ha jólnéztem:)
2011. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen! de azt hittem ez egyértelmű hogyha fiú tetszik de hát ez van:D
2011. ápr. 3. 22:01
 8/8 A kérdező kommentje:
ma csak egy másik osztálytársammal foglalkozott engem le se szart pedig nem szokta ezt csinálni, de az az osztálytársam is ám csak arra tud nyomulni aki nekem is tetszik:/
2011. ápr. 8. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!