Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom és ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom és ő is szeret engem de valahogy nem érzem. Miért?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyok együtt a párommal.Ő az első komoly barátom.Én még szűz voltam ő már nem és képes volt 5 hónapot várni rám.19 vagyok ő 25.Minden másnap találkozunk.Mindennap hív és sms-t ír.Ha nem tudunk találkozni akkor este is képes eljönni csak azért hogy elmondja hogy szeret.Ezerszer mondja hogy szeret de nem hiszem el.Nem igazán bízom benne mert a legjobb barátja a volt barátnője.Akivel 5 évig voltak együtt.Szoktak néha találkozni.Rettegek attól hogy elhagy majd miatta.Nagyon bánom amiket néha mondok neki.Pl:Azt mondtam neki hogy én csak búfelejtőnek kellek neki.Meg amikor azt mondja nekem hogy szeret azt válaszolom neki hogy:jah persze!Minden egyes nap felhozom a volt barátnőjét és mondom neki hogy bárcsak én lennék neked olyan fontos mint az a lány.Egyszer már szakítani akartam vele de amikor előttem állt és sírt és közölte hogy én lettem volna az a személy akivel elképzeli a jővőjét.Rájöttem hogy nem tudnám elhagyni és hogy nagyon szeretem.Ő nagyon nagyon lusta de próbál a lehető legtöbbször jönni.Én már a helyébe rég elhagytam volna magam de nem tette.Miért?Hogy tudnám elhinni hogy szeret?
2009. aug. 23. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Amig nem ad okot a feltekenysegedre, addig ne feltekenykedj. Hogyan szakitottak, ki szakitott es miert? Teged szeret, veled van egyutt ! :)
2009. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb mint mi. én 16 vok barátom 18 ö az elsö igazi barátom... mostanság nállunk is voltak veszekedések, nállunk is van egy kis kedves barátnöcske, akit ha lehetne szemmel kinyirnék...sokszor én is mondok ojanokat amiket megbánok...


ha tényleg megtesz érted mindent akkor hidd nyugottan el neki hogy szeret, mert tényleg szeret... nagyon vigyázz rá mert ritkán akad ilyen pasi, nagyon örizd meg. és ha te is szereted, akkor? ö miért ne szeretne? nállunk pont ez a baj... mostanság veszekedtünk... én szeretem öt, 5000000x elmondtam már neki h szeretem teljes szivemböl, de nem hisz nekem... mostanság hanyagolja azt a szót h szeretlek, v ha mondja vhogy nem az igazi, nem mondja szivböl.


nézz a pasid szemébe és ha látod h tényleg határozott és ölni tudna érted akkor nyugodtan higgy neki...

sok sikert:D és az ex barátnöt sz*rd le... veled van és nem vele... kérd meg h egy kicsit hanyaolja, nem kell örökre csak h érezd h te vagy az elsö...:)

16/L

2009. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Közös megegyezéssel szakítottak mivel már nagyon elhidegültek egymástól.
2009. aug. 23. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!