Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak hogy minden nőnek pénzes pasi kell?

Figyelt kérdés
Ez is olyan egy általánosítás minthogy a férfiak csak azt akarják. Én 3 évig jártam egy hát nem túl gazdag pasival. Sokszor még buszra se volt pénze hogy kijöjjön hozzám ez engem mégsem érdekelt, csak az számított hogy szeretjük egymást. Persze jó az ha van egy pasinak lakása, kocsija stb. de nekem mégsem ez a legfontosabb. Nem rajongok túlságosan a luxuskocsikért megnézem szép azt' csű, nem nézem egyfolytában főleg ha egy nagyképű sznob ül benne nehogy már ezzel mégjobban dagadjon a mája. Azt is aláírom hogy persze sok csaj mostmár tényleg csak a lóvéra megy, de nem mindenki! Szerintetek?
2011. ápr. 2. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A kérdésben benne a válaszod. Ez is egy olyan általánosítás, mint az, hogy minden pasi csak azt akarja. minden nő k*rva, minden férfi p*cs, minden férfi csak azt akarja, minden férfi disznó, a férfiak hűtlenek, stb. Ezek ilyen általánosságok, amiknek nagyon nagy részben van valóságalapjuk manapság, sajnos. Persze vannak kivételek, mint pl. Te, a szabályt erősítvén.

Egyébként üdv a szép új világban! (Bár lehet, régen sem volt másképp.)

2011. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai világban az a "menő". Se én, se a Párom nem vagyunk eleresztve, még tv-nk sincs :D néha jó lenne, ha több lenne persze, vennék divatos cuccokat stb, DE BOLDOGOK vagyunk és ez a lényeg, és keményen dolgozunk érte (bár én még tanulok), hogy többre vigyük..

Vannak még a normális értékek szerint nevelkedett fiúk, bár sajnos a mostani tinik között egyre kevesebb. Én 22 vagyok és jópár ilyen fiút ismerek, a fiatalabbak közt már kevesebbet sajnos.

Remélem te is megtalálod, azt, akinek fontosabbak a nem anyagi javak :)

2011. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed! Írjatok még ha gondoljátok!
2011. ápr. 2. 21:23
 4/14 Silber ***** válasza:

Ez olyan, mint a cigánybűnözés. Nem minden cigány rossz, sőt, van amelyik többet ér, mint 10 magyar. De mivel 90%-uknak köze van valamiféle komolyabb kihágáshoz/erőszakos cselekményhez/asszimilációs ellenálláshoz, így a "többség dönt" elven úgy is kezeljük őket (mi magyarok), mint lusta és számító embereket.

Ezzel nem a rasszizmusról akartam beszélni, hanem a hasonlatról. Ugyanezt mondhatnánk arról is, amit a nők gyakran hangoztatnak. "Nem a külső számít". Aztán amikor véletlenül maghallod mit beszél a barátnőjével az ominózus hölgy, mégis előjön, hogy ez közel sem igaz, sőt, elsődleges. Én olyanról még nem hallottam, hogy egy szegény/nem jóképű pasival "se veled, se nélküled" kapcsolata lett volna egyetlen nőnek is. Ez mindíg csak a gazdagok, bunkók és jóképű parasztok kiváltsága. Mert azokhoz mindíg visszamennek.

2011. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nemtom, pedig tényleg nem minden nő utazik arra. Előző (és egyetlen) barátnőmet sem érdekelte hogy mennyi lém van. Akkoriban még egy lepukkant ladám volt (ühm, a jó kis zsiguli, hányszor megszivatott, de azé szerettem), és volt olyan hogy nem tudtam bele tankolni és ő tankolt hogy tudjunk találkozni. Na de amúgy meg kell pénz a csajozáshoz, mert hacsak nem egy helyen laktok akkor oda kéne menni valahogy hozzá, meg nem ártana elmenni ide oda együtt, és sajnos mihelyst kiteszed a lábad otthonról az egyből pénzbe van.
2011. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem gondolja ezt mindenki:) hisz akkor te is általánosítanál:) Én nem hiszem azt, hogy minden nő csak pénzre megy, mert nem igaz. Ahogy leírtad úgy van, vannak ilyenek vannak olyanok. Szerintem többsége se a pénzes pasikra hajtanak inkább a jóképűekre:S
2011. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem gondolom mivel nő vagyok és azt írtam h minden férfi. :) Legalábbis a legtöbb.
2011. ápr. 2. 21:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább legtöbb férfi, mint minden férfi:P
2011. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak azok, akik sikertelenek, és kifogás kell nekik. Basszus, ha beteszem a lábam a városba, nem nagyon látok pénzes embereket, ellenben tök sok pár van. Aztán meg hány pénzes pasi van, ehhez képest hány nő? Azt hittem, válság van, és egyébként se vagyunk az a hú de fejlett ország, érdekes, hogy a pasik szerint mégis mennyi gazdag ember él nálunk :O /tulajdonképp minden, vagy a legtöbb pasi, akinek csaja van, az pénzes?/ Hülyeség.

Ennyi erővel én meg kijelölök pár rátát magamnak: alig látok vékony ajkú csajt, akinek van pasija. Akkor valószínűleg ezért nincs nekem se senkim. Vagy: nincs pasim, mert nincsenek műszempilláim (amit a pasik úgyse vesznek észre egy csajon, csak az esik le nekik, h váá, de gyönyörűek a szemei :/), nincs lóvém arra, hogy szexi cuccokban járjak, stb. NEM. Tudom, hogy miért nincs valójában pasim. Nem általánosítok és nem menekülök hülye elméletekbe.

2011. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

21:23 vagyok


Jah és hát nem véletlenül ülök a Ki*****tt számítógép előtt szombat este 24 éves létemre. Ha lenne lóvém már rég nem itt lennék. (Valószínűleg valamelyik árokban fetrengenék a saját hányásomban hehe)

2011. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!