Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért kizárólag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kizárólag a magas férfiak kellenek? Miért kell mindenkinek magas pasi?

Figyelt kérdés

176cm vagyok ami elvileg átlagos, viszont sokszor hallottam olyat, hogy 180centi alatt szóba sem állnak a nők az emberrel, már pedig ezen nem lehet változtatni, 21 éves vagyok, magasabb már nem leszek, meg ott a jóképűség is, azon sem lehet változtatni, vagy magasnak és jóképűnek születik valaki, vagy nem, a nőknek meg ott van ezer dolog amivel javíthatnak magukon, hogy könnyebben párt találjanak.

Tehetek én arról, hogy nem lettem colos?Most ettől kevesebbet érek a nők szemében?


2011. szept. 1. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Így működik a világ, ez a szexuális szelekció.
2011. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Amelyik ilyet mond, az alól rúgd ki a magassarkú cipőt. Így már nem fogsz nekik olyan alacsonynak tűnni. :D


Egyébként 176 cm, az azért még nem annyira alacsony, ez szerintem csak kifogás náluk, vagy túl magas csajjal kezdtél. (A nők tényleg nem szeretik a náluk alacsonyabb pasikat, mert félnek, hogy kinevetik őket).

2011. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Az én pasim csak 1-2 centivel magasabb tőled. Pedig én se vagyok alacsony csaj, 168-170 cm kb. Nekem meg az tetszik benne pont, hogy ha átölelem nem kell ugrálnom hogy megcsókoljam csak picit feljebb emelem az állam. :)

Jóképűség... kinek mi számít jóképűnek.

Legyél ápolt, kedves, humoros. Ennyi jó lesz alapnak. Egy jól eltalált frizura, illat és ruha is dob a fiúkon is hidd el! Meg a viselkedés ami fontos.

2011. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

én 171 centi vagyok, s nem fogok alacsonyabb pasival járni.

eddig az egyik barátom egymagas volt velem, ami nagyon kényelmes volt csóknál, mert nem kellett az egekbe emelnem hozzá a képem, és neki sem kellett Qasimodo-ként legörnyednie hozzám :D

a másik barátom 3-4 centivel volt magasabb, még ez sem volt zavaró.

de nagyon magassal nem járnék, tőlük v.hogy félek (akart velem járni ilyen 19nemtomhány centis, és győztem felnézni rá, ami fárasztotta a nyakam egy idő után :D)

tehát nekem az ideális az egymagas, v. 2-3 centivel magasabb.

20/L

2011. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Nálam az a kikötés, hogy magasabb legyen tőlem. (165cm vagyok, szóval alacsonyabbal nem is nagyon futottam össze eddig) De az, hogy szóbaállnak-e veled, nem attól függ, hogy milyen magas vagy. Szerinted visz centit, és leméri, aztán azt mondja, hogy bocs, 4cm-vel alacsonyabb vagy mint 180, ezért nem állok veled szóba??? Na jó, tételezzük fel, hogy van ilyen. Az ilyennel nem érdemes foglalkozni. (Egyébként ez, hogy a férfi legyen a magasabb azért van, mert szeretjük, ha a férfi erősebb, magasabb. találn ösztön, hogy kell mellénk valaki, aki megvédjen minket :).)
2011. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Nálam legyen magasabb a pasi! 180 centi vagyok nő létemre! Szerencsére párom 2 méter :D Egyszerűen nem szeretem a hónom alá csapni a pasikat :d
2011. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert van egy hosszú listájuk a külsőségekről, amiknek meg kell felelni és a pontos magasság is közte van. Ha nem érsz el egy bizonyos szintet, akkor b.szhatod. Még a másfél méteres kis ribancok is magas pasiról álmodoznak, mondván velük biztonságban érzik magukat. Csak azt nem értem, hogy mondjuk egy 200 centis de 60 kilós ember, hogyan sugározhat biztonságot. Félreértés ne essék én is majdnem két méter magas vagyok, így válogathatok, nekem nem kell csaj 175 centi alatt.
2011. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell magas pasi, mert csak 158 centi vagyok, szóval nekem 175 a felső határ, de már az is nagyon max :)


19/L

2011. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

én mondhatni elég magas vagyok, viszont nem vagyok jóképű, mondjuk átlagos. alapvetően sokra nem megyek a magassággal mert a lányok akik tetszenek rendre egy 175 körüli jóképű srácnál kötnek ki -vagy egy 30 feletti testes vállalkozónál-

szóval ez van. azzal kell gazdálkodni ami van. se magasabb se jóképűbb nem lehet az ember.

a lányok mellett szól azért, hogy sokan mániákusan szeretik a magassarkút. akár 10cm felettit! na már most szerintem alap hogy minimum egymagasak legyetek a lánnyal!

2011. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
79%
Az én párom 156cm és én 192 vagyok. olyan fajta típus aki nemnagyon hord magas sarkút , ugyhogy nálunk néha gondot okoz a különbség :) elsőre lehet hogy nem tünsz nagynak, de ha találsz egy rendes lányt, aki más értékeket talál benned, akkor az ő szemében igenis nagy leszel.
2011. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!