Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagy a lányokban nyomot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagy a lányokban nyomot egy szimpla kavarás?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Lány vagyok és mindig az volt a tapasztalatom, hogy a lányok sokkal többet gondolnak,emésztik magukat egy spontán csók miatt(akár idegennel is), mint a fiúk?

Talált! Jelenleg épp nem értem, én miért nem tudok, olyan könnyen túllépni azon, hogy kavartam egy fiúval, aki nekem tetszik és őt nem érdeklem és miért esik ennyire rosszul? Én miért nem tudom, olyan laza lenni, mint ő?

19L


2011. ápr. 2. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
mert valószínűleg neked komolyabb szándékaid is lettek volna vele (mivel írtad, hogy tetszik neked), de ő csak szórakozott veled, lehet, hogy csak egy voltál a sok közül...
2011. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ti nők a természetből adódóan érzékenyebbek "lelkisebbek" vagytok, és ez a tudatalattitokban is bennevan. 18/F
2011. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

...és ez mindig így lesz?

Utálom, hogy ilyen érzékeny vagyok!

2011. ápr. 2. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
inkább azt utáld hogy ribi vagy. ha ilyen könnyen odaadod magad, senki nem fog értékelni a világon
2011. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dobj egy privátot, ha gondolod kivesézem veled a témát, szeretem az ilyet:) (2. voltam)
2011. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Ja 3. vsz. mert csak a férfiaknak vannak vágyaik a nőknek nincsen, vagy kötelesek elfogjani a vágyukat, csak hogy szüzek maradhassanak,m ert csak így értékesek:D A pasik szüzessége meg semmit nem ér csak a lányoké :).

És ettől lesz valaki rib@nc. Értem.

Ja meg ha már egy lány nem szűz, akkor értéktelenné válik ugye?:D Nem tudom, de sokan még álomvilágban élnek ilyen téren..

Kérdező: azért gondolod így, mert igen lehet komolyabb szándékaid voltak, vagy mert azért , mert ez egy ilyen kötelező(?) elvárás, hogy a nő ne csináljon semmiféle kavarást mert akkor rib.nc lesz. ha a társadalom ugyanúgy elfogadná, hogy a nőknek is szükségük van szexre vagy akármilyen másra(pl petting, vagy csak csók)akkor most nem éreznél így kérdező;). Tudod- Elvárásnak nevezik.


Az más kérdés, hogy a fiúk többsége elvárja, hogy a leendő barátnője szűz legyen, de azok a fiúk meg javában már nem is szüzek:). Kicsit röhejes nem?

2011. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

elfojtani *


elírtam

2011. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Kedves" harmadik!

Csak, hogy tud, csók volt más semmi, és azelőtt találkozgattunk párszor. Nem is értem miért magyarázkodok pont Neked. (?!) :)

2011. ápr. 2. 22:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Mai fiatalság (90%lány) -tipikus kérdését olvashatjuk.Mindenki mindenkivel.... (MERT a CSÓK ugye jelentéktelenség, magyarul , akkor akárhol akárkivel ?!)
2011. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!