Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit látnak a 30-40 éves férfiak a náluk jóval fiatalabb lányokban?

Figyelt kérdés
Most nem azokra az esetekre gondolok, amikor felszednek minden 18-22 éves csajt, mert friss hús, párszor megd*gják, aztán ennyi. De mostanában egyszer többször hallok olyat (és van is konkrét 1-2 ilyen ismerősöm) akik simán szerelmesek a náluk 15-20 évvel fiatalabb barátnőjükbe és fel nem rúgnák a kapcsolatot pár ilyen kalandért. Az oké, hogy a lány a biztonságot meg az érettebb férfit keresi, de egy ilyen fiatal lány mivel tud többet nyújtani, mint a 30-40 éves nők?
2011. ápr. 30. 11:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
csak a friss húst mert pedobear-ek...az ilyeneket fel kéne akasztani...
2011. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ők is fiatalabbnak érzik magukat mellettük.
2011. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nincsenek kötelezettségeik a korábbi családjuk felé (gyerekek), könnyebben alkalmazkodnak a férfihez, testileg kívánatosabbak.
2011. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! leírom a saját esetem. az én párom látja benem a nőt, akit szerethet, akire vigyázhat, a társat aki bárkimor bármiben mellette van. Azt h mivel tudok többet v kevesebbet mint egy 30-40éves nő azt nem tudom. de azt megkell jegyeznem hogy ne ugy képzeld a kapcsolatunk kezdetét h ő direkt ilyen fiatal lányt keresett, vagy én idősebb pasit, hanem megismerkedtünk beszélgetünk egyre többet taliztunk és barátságból lett szerelem, immár 2,5éve! ui: és én sem vagyok már az gyerekes hisztis kamasz, mint voltam felnőttem igy egyenlő társként kezel a páom!

Lehet ha egy 40éves nőt ismer meg "elöbb" akkor most azzal lenne együtt. ki tudja?

na igen meg h nekem még nincs gyerekem meg exférjem, igy nem kell senkinek megfelnem és neki se! (am neki sincs gyereke)

ja am a 4xen túl van.

üdv 21N

2011. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy te egy 30-40 éves nő vagy?
2011. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem, 19/L vagyok. :)
2011. ápr. 30. 11:49
 7/27 anonim ***** válasza:
A fiatalságot látják bennük, általában egy 20 éves csaj szebb mint egy 40 éves nő.
2011. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Hát, én csak 24 vagyok, de képtelen lennék úgy közeledni egy 20 (vagy 18) alatti csajhoz.


Akik meg nagy korkülönbség mellett együtt vannak, ott legalább az egyik félnek van néhány agybaja.

2011. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

ma 07:46-vagyok!


Mi az a baromság, hogy egy 20 éves nő szebb, mint egy 40?

Ezt nem lehet így kijelenteni és általánosítani.

2011. máj. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"Mi az a baromság, hogy egy 20 éves nő szebb, mint egy 40?"


Most ezt nem gondolod komolyan.

2011. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!