Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 170 cm 65 kg nagy comb kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm 65 kg nagy comb kerek fenék vékony derék tenyérbeillő cici (has néha lapos néha nem xD) ez most jó?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Képet tudsz mutatni?

Amugy szerintem jó.

2011. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mérvadóak az itteni válaszok? Na ne már :)
2011. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
jó lesz, ha küldesz képet ;)
2011. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát ha mások véleménye érdekel egyszerűbb itt kérdezgetni :D Amúgy igen mérvadóak, mert nem olyan mond választ aki ismer és szeret, hanem tőlem független xD Így nem szédít lila felhőben
2011. ápr. 2. 23:37
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Dobj le egy 10est h ne legyen nagy a comb és legyen mindig lapos a has és jólesz. Persze sokaknak jó így is mivel a manapság nagyon alábbadták az elvárásokat a férfiak, bezzeg a nők nekik csak az álompasik felelnek meg...
2011. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
10 kilot kicsit soknak tartom. én olyan 5 hatra gondoltam feszesítéssel és nem egész nap zabálással. És szerintem nem lejjebb adott a fiúk igénye, hanem rájöttek hogy nem jó ha zörög a csont :D
2011. ápr. 2. 23:41
 7/22 anonim ***** válasza:

utolsó: jajj ezek a rohadt nők... nem is értem, miért foglalkozol velük!


Am. kérdező: szerintem jó, bár én lány vagyok:)

2011. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi az alkatom, picit nagyobb a mellem meg a combom

2011. ápr. 2. 23:43
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

23:42

Nem mondtam a nőkre semmilyen negatív jelzőt, ne forgasd ki a szavaimat. Ha megtehetik, hogy ennyire válogatnak akkor miért ne tennék? Nem okoltam őket semmiért, csak megjegyeztem, hogy ez a tendencia tapasztalható, hogy a legtöbb férfi nagyon lejjebb adta szinte akárki jó neki csak dugni lehessen, a nők pedig még soha nem tapasztalt módon válogatnak. Ha úgy érzed, hogy negatív töltetű volt az előző hozzászólásom vagy alaptalanul minősítette a nőket, akkor ezúton elnézést kérek a félreérthető fogalmazásért.

2011. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jaj ne érezd magad megsértve nem akartunk bántani de szerintem te sem úgy értetted, hogy egy hosszútávú kapcsolatra lejjebb adják az igényeiket... Mert ott mindenki a legjobbat keresi ami nem csak a külsőségeket jelenti... :) És szerintem csak a lányok egy bizonyos rétegének elsődleges a perfekt külső válogatás :D
2011. ápr. 2. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!