Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 170 cm 65 kg nagy comb kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm 65 kg nagy comb kerek fenék vékony derék tenyérbeillő cici (has néha lapos néha nem xD) ez most jó?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 23:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Persze egy hosszabbtávú kapcsolatban már más szempontok a mérvadók, de el kell jutni odáig, hogy egyáltalán kialakuljon a kapcsolat.

Na de, hogy a kérdésre is válaszoljak, ne csak offoljak: Ha valóban hasonlít az alakod a képen szereplő lányéra és csak egy kicsivel van vastagabb combod, akkor csak annyit kéne feszesítened, hogy így nézz ki mint ő. De a testömeg és magasság alapján teljesen másnak gondoltam a testalaktod, ezért nem elég ezen adatokat megadni vélemény kérésekor, mert számít a csontok vastagsága, hogy oszlik el a kis felesleg stb.

2011. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hat en nemtudom, szerintem a kepen lathato lany max 55 kg de szerintem annyi sincs. Ha 65 v de az alakod ilyesmi csak teltebb akkor szerintem csak par kg-ot fogyjal, ha akarsz. Nem hiszem h feltetlenul muszaly, csak tartsd feszesen a popsidat, combodat... :)


18/F

2011. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65 kg nagyon sok, mindenképp dolgozz a combodon és hasadon. a melleid sem lehetnek túl feszesek ilyen adottságokkal.
2011. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom xD A melleim feszességével az ég világon semmi probléma :D xD És nagyon soknak sem mondanám :D Tényleg az alsó fertájammal van csak a baj. De dolgozom az ügyön. (Mások meg azt mondják az ég világon ne csinálj vele semmit mert éppen így jó... :D ízlések és pofonok)
2011. ápr. 3. 00:25
 15/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg küzdősporotlok. Szóval nem nyeszlett kislány vagyok :) Szépen megvannak az izmok karon meg lábon xD A vádli jó csak a combbal van baj :D
2011. ápr. 3. 00:25
 16/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bocs, de a 170-cmhez a 65kg szerintem is sok.
2011. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17 vagyok :D
2011. ápr. 3. 11:31
 19/22 anonim ***** válasza:
ha izmos vagy, nem gond. küldesz képet?:P
2011. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Mielőtt még páran vízilónak gondolnának xD Itt egy kisatírozott arcocskás :D


[link]

2011. ápr. 3. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!