Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fogja meg a nyakamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogja meg a nyakamat hátul csók közben? Vagy éppen az arcomat? És mit jelent ez a mondat egy férfinél?

Figyelt kérdés

amikor csókolózunk a barátommal és pl gyorsítok a tempón, akkor hátul a bal kezével megfogja a tarkómat vagy éppen az arcomat és kicsit erősebben magához húz. Nincs bajom vele, sőt begerjedek ettől persze ezt neki nem mondom:P

De érdekel, hogy vajon miért csinálja ezt.

És tegnap harapdáltam a fülét, de leálltam vele mert azthittem zavarja erre MEGKÉRT, h csináljam még :D

ezek szerint felizgatta?


Ja aztmondta hogy a fülharapdálásomból arra következtet, hogy egy vadmacska vagyok.

Eléggé meglepődtem kb. elszégyelltem magam, egyáltalán nemvagyok tapasztalt meg kiéhezve sem vagyok, 18éves vagyok, ő19.

De mit jelent az egy férfinél, hogy "VADMACSKA"?? EZ JÓ VAGY ROSSZ ??


2011. ápr. 3. 16:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Úgy gondolom, hogy ezt csak egy bizonyos idő elteltével lehet eldönteni. Hogyha pl. megtesz érted bármit, bemutat a barátainak. Ezek a dolgok egyértelműen szerelemre utalnak.
2011. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

bocs, de az baj hogy szexet akar?

ùgy értem, a csók is ahoz tartozik,..


ùgy értem, én nem csókolóznék egy lányal akivel nem szeretnék szexet.


Értem hogy talán szüz vagy és ezért ijedsz meg..


20/F

2011. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
de úgy értem, nem akarok szemtelen lenni, de 18 éves vagy, és nem azt mondom hogy ribanc legyél, de mint valaki írta, azért ne viselkedjél mint egy 14 éves..
2011. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Te most direkt adod az egyszerűt, vagy tényleg ennyire barázdálatlan az agyad?
2011. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
jahj, már nem vagyok szűz:) csak néha nem tudom hova tenni a dolgokat, és néha teljesen máshogyan értelmezem mint amit jelent.
2011. ápr. 3. 17:19
 16/17 anonim ***** válasza:

Ösztönös a dolog.

Állatoknál is sok van, amelyiknél a hím párosodás közben a nőstény nyakát, tarkóját harapdálja, nyalogatja. Valamennyire dominanciát is kifejez.

Férfiak ösztönösen csinálják, nők ösztönösen élvezik.


Nézd meg, h pl oroszlánoknál is így van. Youtube...

2011. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
jah oroszlánszex... :"DD
2011. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!