Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi lenne az ideális megoldás?

Figyelt kérdés

Bármilyen, öltetett javaslatot meghallgatok.. !!!


Van három lány, aki másik középsuliba jár mint én.

Az van, hogy van egy "kisebbségi", de normális csaj, aki nagyon nyomul rám, meg mondja hogy bejövök neki meg stb.

Nekem ő nem jön be.

Ez a csaj meg még két lány, jóban vannak egymással.

A kettő közül bejön az egyik, de csak a "feka", hív oda hozzájuk beszélgetni.


Egyes verzió: megmondom a "feka" csajnak, hogy nem jön be másik lány tetszik, de akkor mi van ha lebeszéli a két barátnőjét, hogy egyáltalán szóba álljanak velem?


Második verzió: nem mondom meg a feka csajnak, hogy nem tetszik, csak simán nyomulok annak a lánynak aki bejön, de mi van, ha "előre" megdumálta a két csajnak, hogy mi egymásé leszünk, ami persze soha nem lesz meg, de akkor az a csaj aki felé nyomulnék, 100% hogy kikosaraz, még ha bejönnék is neki.


2011. ápr. 3. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél gárdista...
2011. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy szerzetes.
2011. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az,hogy egyenesen megmondod annak a lánynak akinek tetszel, hogy nem jön be de a barátnője igen (persze szépen megfogalmazva) ahelyett hogy itt spekulálsz hogy hogy nem jöhet össze..amúgy meg szerintem tökéletesen mindegy hogy "feka" a te szavaiddal élve a lány vagy nem az lényeg, hogy nem jön be neked..
2011. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2. a nyerőbb, ha jó barátnők és te megsérted az egyiket akkor nem fog foglalkozni veled a másik sem, szal elvágtad magad. De ha nem mondod meg, szal nem bántod meg és nem te leszel a főellenség.

18/L

2011. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!