Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok a párotoknak húsvétr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotoknak húsvétra ajándékot venni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert mindenhol mások a szokások. A mi családunkban például szokás venni ajándékot, de nem tudom, hogy a párom családjában is szokás e. Azt pedig nem akarok, hogy én veszek neki ő meg esetleg nem, és akkor kellemetlenül érezné magát.
2011. ápr. 5. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
beszélgessetek arról,melyik család hogyan ünnepli a husvétot,és akkor minden kiderül.
2011. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem beszélitek meg? Az lenne a legértelmesebb, ha tisztáznátok, most attól nem leszel szerintem okosabb, ha leírom, hogy én a barátnőmmel nem ajándékozzuk egymást húsvétkor, max egy csokival...
2011. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor a családtagok találkoznak akkor visznek ajándékot és nem csak ünnepkor, mert üres kézzel nem mennek. Húsvét nem az ajándékozásról szól, hanem locsolkodásról. Vehetsz neki ajándékot, ha akarsz nem lesz belőle semmi baj.
2011. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén én még életemben nem is hallottam olyat, hogy Húsvétkor ajándékot venni valakinek, de még csak nem is ismerek olyan családot, akiknél szokás lenne. Esetleg a kisfiúknak adunk valami kis mütyürt locsolkodáskor.

Úgy látszik, ahány ház, annyi szokás. :)

Szerintem is beszélgess el a pároddal, hogy náluk hogy megy ez.

2011. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én veszek neki csokit a locsolásért cserébe :)
2011. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja általában, megmondom neki, hogy van 2 tojás a lábaim között , azt megnyalogathatja, ha beöltözik nyuszikának!
2011. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fessél neki a heréjére nyuszit...az is tojásXD
2011. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyél neki csokit és add át azzal, hogy a nyuszi hozta. Ezzel nem hibázhatsz, mert ha szokás, akkor nem feledkeztél el róla, ha meg nem, akkor meg kedves apróság.
2011. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!