Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Mit tennétek illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mit tennétek illetve elnéznétek e azt h a párotoknak nincs pénze szülinapodkor ajándékot venni, de megígéri ha lesz akkor megkapod azt amit kinéztél, erre utána meg magára költi a pénzt. Ez már szakítóok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 19:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja 24/L
2009. aug. 28. 19:17
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az hogy akkor épp nincs pénze,ebben nincs semmi baj. nem ő tehet róla(persze ha elissza meg játék akkor...) na de ez nem szakító ok szerintem...
2009. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha vmi totál hülyeséget vett meg, akkor igen. ha vmi fontos szükséges dolgot, akkor csak szóvá teendő illetlenség. 18/l
2009. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
én vettem neki karira is, meg névnapjára is, ő meg nekem semmit, pedig pénze lett volna. de nem emiatt szakítottam vele. ajándékot azért adunk, hogy örüljön neki a másik, nem azért, hogy ő is vegyen neked.
2009. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na mi van pénzzel mértek mindent? Ha már valakinek nincs pénze,pl a párkapcsolatban nőnek/férfinak, akkor már kell szakítani? És mi van, ha magára költi azt, ami van? Semmi, de az nem jelenti, azt hogy nem szeret. Már mindenért szakítanátok egymással, még akkor is ha ferdén áll a haja? Nevetséges...

Inkább azért szakítasz vele, mert szülinapodra nem kapsz egy kínai valamit, ez fontosabb,mint a szeretett/párkapcsolat? Már a szeretettet is pénzel kell megvennünk? Én sem szoktam a páromnak neki venni semmit, inkább akkor kitalálok egy programot a számára, és megmondtam neki, hogy ne vegyen nekem semmit...


Nem szakító ok!!!!

2009. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Amíg nem vagy tisztába a körülményekkel, ne ítélkezz! Nekem sose számított a pénz, elég lett volna egy szál rózsa. Szerintem egy 2 éves kapcsolatban már ennyit elvárhat az ember. Sok minden közrejátszott, sose vártam el tőle ezt vegyen azt vegyen. hibásan tettem fel a kérdést, úgy értettem h ti szólnátok e érte vagy rosszul esne e nektek. Sokszor eszébe juttattam félszavakkal a szülinapom, de inkább a haverokra költötte és magára. és szerintem ez gáz.
2009. aug. 28. 19:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányok. Mit tennétek illetve elnéznétek e azt h a párotoknak nincs pénze szülinapodkor ajándékot venni, de megígéri ha lesz akkor megkapod azt amit kinéztél, erre utána meg magára költi a pénzt. Ez már szakítóok?


Szerinted ez mennyire részletes? Egy kérdés sok féle képpen lehet értelmezni...

Ja a haverjaira, az már más...

2009. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
és egy 2 éves kapcsolat? Igen ott már vannak elvárások
2009. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szakítóok. De, ha nincs pénze egy szál virágot ill. egy szép estét sztem szűk keretek közt is ki lehet hozni.
2009. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam.Több mint két éves kapcsolat, soha nem kaptam semmit, ez igazából nem is érdekelt.Hanem mikor egy nagyon drága dolgot akart nekem venni és én először nem mentem bele mert akkor már szakítani akartam más okok miatt, akkor nem hagyta magát és megvette.(érték 140000)Csak hogy legyen viszonyítási alap.ŰEzután még így is szakítottam vele, pedig azt hitte magához láncolhat ezzel.ekkor én kifizettem a felét pedig mostmár tudom hogy értelme nem volt.A hátam mögött mindenféle dolgokat mondott rólam és erről az ajándékról( nem épp kedveset).Hát amióta ez történt velem azóta semmit nem fogadok el pasitól, még egy akármilyen kicsi ajándékot sem, amit alkalom hiányában akar venni.Úgyhogy szerintem örülj ennek, ne szomorkodj.Mindennek van jó oldala.
2009. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!