Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas érzelmi viharban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas érzelmi viharban sínylődöm. :D Valaki segítene kibogozni?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy december elején új munkahelyre kerültem, ahol rögtön az első nap a felettesem nagyon udvariasan viselkedett velem, hazavitt munkából, többször kérdezte hogy érzem magam, stb... Nekem már akkoriban nagyon tetszett, mint pasi, de mivel ujjongva mesélte, hogy a héten költözik össze a barátnőjével, akivel 4 éve együtt van, így esélytelennek gondoltam a dolgot, és úgy döntöttem érzelmileg nem csöppenhetek bele.

Ahha, gondoltam én... A pasi továbbra is nagyon kedvesen viselkedett velem, elég baráti lett a viszonyunk, tőlem kért párkapcsolati tanácsokat, mit vegyen a barátnőjének, hasonlók, szóval, szó, mi szó jóba lettünk.

Időközben összejöttem az egyik kollégámmal, egyrészt, mert tényleg nagyon tetszett, és nagyon aranyos srác, másrészt csúnya ezt mondani, de jól is jött a felejtéshez.

Vele két hónapja vagyunk együtt, múltkor túléltünk egy válságot, mert úgy éreztem nem tudjuk egymásnak érzelmileg azt nyújtani, amit szeretnénk, másrészt a srácnak valahogy mindig minden fontosabb volt, ezért szakítottam vele. Rövid időn belül persze éreztem, milyen mocsokul hiányzik, úgyhogy bocsánatot kértem tőle, elfogadta, most viszont azt érzem, még hidegebb a dolog, mint volt.

Időközben a felettesemet dobta a nője, és elkezdett nagyon durván udvarolni. Persze nem egyértelműen, deee én is érzem, hogy így van, meg mindenki más a környezetünkben is. A sors iróniája, hogy végül ők is kibékültek, de már nem az igazi a helyzet, már ahogy meséli...

Most ott vagyok, hogy próbálom rendbe tenni a saját párkapcsolatomat, meg gyakorlatilag a másik pasival érezhetően forr köztünk a levegő...

Nyilván, esélytelen lenne köztünk a dolog, még ha működne is amúgy, mert nemhogy az nem volt okos döntés, hogy a munkahelyen találjak párt, de hogy még le is váltsam egy másikra adott esetben, az maga az öngyilkosság, mert darabokra marcangolnának a pletykás némberek.

Na de a kérdésem igazából az lenne, mi a helyes ilyenkor? Nyilván nem nyomulok egy foglalt pasira, ráadásul párom van nekem is, de vele kapcsolatban sem tudom mi tévő legyek, mert a kezdeti lelkesedésem után ez a hidegség most úgy elszomorít...

23/L


2011. ápr. 6. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mar ne is haragudj,de ha jol ertem akkor nem szereted a mostani pasid.Es ha ez igy van akkor minek vele lenni?? Amugy meg ha forr koztetek a levego a masik pasival,akkor mire varsz? Ja,a pletykas emberekkel meg ne foglalkozz. Kit erdekel mit mondanak masok. Az a lenyeg hogy azt csinalsz amit szeretnel.Nehogy mar valamit ne csinalj,mert utana pletykalni fognak rolad. Amugy meg pletykalnak akkor is amikor nem tortenik semmi.
2011. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"a héten költözik össze a barátnőjével, akivel 4 éve együtt van, így esélytelennek gondoltam a dolgot, és úgy döntöttem érzelmileg nem csöppenhetek bele."


Szóval ő a felettesed.Hát elég gáz pasi lehet,ha egy komoly kapcsolatban 4 év után képe csak összeköltözni a nőjével.Nem egy határozott típus,pláne,hogy visszament a nőjéhez.

A pasid meg nyílván elég nyomi,ha lelkileg sem adott neked 100%-ot.

Ha a helyedben lennék,mindkét férfi esélytelen lenne.Hidd el ezeknél vannak jobbak is.Dobbantsd a mostanit,a főnökre meg ne figyelj.(különben két szék közt a pad alá).

2011. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettőt felejtsd el. lehet hogy közhely, de nem véletlenül mondják hogy házinyúlra nem lövünk. a mostani barátodat nem szereted, miért is maradnál vele? a főnököd meg hát... elég csapongónak tűnik, komolyodó kapcsolata mellett flörtöl más nővel (nőkkel). biztos hogy ilyen pasit szeretnél magadnak? mert azt ne gondold hogy melletted megmarad. ha meg nem komoly kapcsoltra kellene akkor meg miért pont ő? arra bárki megfelel és úgy legalább nem leszel az iroda témája
2011. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, de annyira el vagyok keseredve... És a páromat sem szeretném nyúzni, annak ellenére sem, hogy ő is hajlott a békülésre, most mégsem látom jobbnak/jónak a helyzetet. Nem dobálhatom, mint egy plüssmacit, aszerint, hogy az érzelmi hullámvasút épp hol tart.

A felettesemmel nyilván nem kezdenék, én sem tartom megbízható pasinak, csak nem értem mi fogott meg benne, és miért jön elő mindig.

Tudom, hogy ha mindent megtennénk érte, jó párkapcsolatunk lehetne a jelenlegi párommal, de én hiába kaparok egyedül, ha ő nem tesz érte semmit. Egy helyen dolgozunk, elvileg minden nap összefutunk odabennt, ha csak 5 percre is, mégis hétvégi barátnőnek érzem magam, annak is a rosszabbik, este találkozós fajtából...

2011. ápr. 6. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy közhely, de egy életed van és ne áldozd be a jelenlegi pasidért, mert te is látod, hogy nem működik a kapcsolatotok.

A főnököddel kapcsolatban csak azt tudom tanácsolni, hogy jól gondold át a helyzetet és Te dönts, ne a munkatársak, család, barátok véleménye legyen a mérvadó.

a nőknek ilyen esetekben nagyon jó megérző képességük van, csak ha érzik, hogy baj lesz, akkor is a homokba dugják a fejüket, mert majd ők "rendet tesznek".


Szóval csak magadra hallgass, még ránk se :)

2011. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NA ÉN EZT ELNEM OLVASOM ÍRJ RÖVIDEBBEN VAGY MEGBASZLAK
2011. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!