Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek ennyire a smárolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire a smárolástól?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és még csak egyszer smároltam.Van egy barátnőm, aki már szeretne velem csókolózni. "a barátnőitől hallom"

De én pedig félek, hogy estleg nemtudok, és ezt észreveszi a csaj.Aztmondják hogy jön ez magától, de még megfelelő alkalom se volt rá. Mit tegyek?


2009. febr. 28. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
igazából nemjön ez magától :D legalábbi nekem nemjött:P Egészen addig nem féltem az 1. csóktól amég elnem kezdtem ilyen tini magazinokat olvasni amik tele vannak az ilyen : "Ne félj az 1. csóktól" "csak engedd el magad " "csókolj jól" ..stb ...na onnantól elkezdtem parázni hogy , hogyha na akkor biztos nem könnyű... am sztem gyakorlat teszi a mestert .. magamból indulok ki .. nekem az 1 nagyon gázos volt ..sőt az utána következő néhány is .. de csak belejöttem :D 17/L
2009. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki kell tapasztalnod. Attól hogy esetleg nem tudsz csókolózni, még nem hagy ott a bnőd, esetleg meg is tanít :)
2009. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megtanítani nemhiszem h megtanít hiszen egy évvel fiatalabb nálam :P
2009. febr. 28. 13:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is rettegtem az elsőtől, de aztán minden simán ment!Hagyd,hogy a csaj irányítson,és minden oké lesz!Ha nem is elsőre, de idővel belejöttök!:)
2009. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor meg, ha nem ügyesebb nálad, nem fog rájönni, h ügyetlen vagy, nem is fogja érezni! :) Tényleg ne parázz rajta! :)

mikor első barátommal összejöttem, és oda került a sor, mondtam neki, h én még nem csináltam. Első két napban elég nyögvenyelősen ment, de aztán sima ügy volt. :) És volt, h ezt mondta: "hmm, ma este volt 10-es skálán 8-as vagy 9-es is :)"

Szóval no para! :)

2009. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Csókolózás közbeni halálozási arány viszonylag kicsi, szóval nyugi. :)
2009. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Ostoba vagy, azért félsz tőle.


25/f

2009. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem mar az elso is nagyon jol sikerult..ugyhogy neked is fog

szoval nyugi..es rajta mindent bele

2009. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért félsz sztem mert a legjobbat akarod nyújtani,megakarsz felelni másnak de előbb önmagadnak felelj meg ,alásd be h király vagy még a legcsövesebb embernek is megy nyugi van, am is ha esetleg szerelmes vagy akkor nem is fogsz rá gondolni h vajon h kell,na sok sikert ügyike.
2009. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem ostoba én is igy voltam amíg meg nem csókolt a pasim:)

annyi idős vagyok mint te.....jártam hasonló cipőben....

sztem majd jön magától:)

ha beparázol annál rosszabb lesz..

tapasztalat... aztán nem görcsöltem ezen és egyszer csak megtörén a csók:P

ennyi..

hajrá:)

2009. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!