Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és még nem volt komoly barátom ezért félek picit a smárolástól is. most van 1 barátom . Ha smárolásra kerül a sor bepánikolok. Mit tegyek ez ellen. és a félelmem ellen? Nektek milyen volt a legelső smaci?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 16:47
 1/7 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon jó volt.

Ne aggódj! Úgyis ez ösztönös, vagy ha elszúrod (ezt kötve hiszem), akkor majd szerintem gyakoroltok még eleget. :D

2008. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első csók (überciki): A barátoméknál voltunk, második randi. A szobájában mutogatott valamiket a gépen, én közben az ágyban feküdtem. Kicsivel később mellémfeküdt, átölelt, beszélgettünk. Mikor megpróbált megcsókolni, reflexből elhúzódtam, hiába akartam, és tudtam mi jön. Láttam hogy eléggé megdöbbent, és mivel nem akartam beégni (mégjobban), lenyomtam az ágyra, végigcsókoltam az arcát, az ajkához érve már kicsit sem paráztam... (A mai napig minden pasival az első csók forgatókönyve hasonló, csak a helyszín változó...)


Magyarán: sokat segíthet ha te irányítassz. :) Ne gondolj semmi olyanra, hogy nem lesz jó, vagy hogy ez most az első, és ne zavarjon ha nem hallod a romantikus csókaláfestő zenét amit a filmekből ismersz (vagy akár intézd el hogy szóljon). Élvezd ki a pasas közelségét, és tedd amit jónak látsz.

2008. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Hidd el jön az magától, fogod tudni mit kell csinálni. Ezt leírni nem lehet. Nekem emlékezetes volt, mert anno az első nagy szerelmemmel megismerkedésünk után kb. 5 hét telt el mire túlestünk rajta, és már nagyon vártam.


U.i.: bocsi, de 14 évesen még nem is kell túl lenni egy komoly kapcsolaton.

2008. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... az első csók. Nálunk elég idiótán zajlott. :D Elmondtam a srácnak hogy még sosem csókolóztam, ő persze már túl volt mindenen. Aztán azzal ugrattuk egymást, hogy majd ő megtanít. Szerettem... Aztán találkoztunk, és eljött a nagy alkalom. Nem gondoltam hogy szószerint veszi a "megtanít" szót... Elkezdte magyarázni, hogy "Na akkor csukd be a szemed, és majd nyújtsd ki a nyelved... blablabla" Életem legbénább csókja volt. :D:D De mostmár jót röhögök rajta. :D:D Azóta sokkal de sokkal jobb első csók sztorijaim lettek... hisz mindenkivel más :)
2008. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan nagy dolog, az első nekem se lett tökéletes, mert levágta a lány, hogy ez lehetett az első kb. nekem, de azóta eltelt sok év meg vagy 20 lány akivel smároltam, és az első kivételével igazából sose volt panasz.

Majd belejössz, de az is lehet, hogy rá se jön a srác hogy neked ez az első, nekem is volt, hogy utólag mondták meg, hogy én voltam nekik az első. :) De ha szeret a (leendő) barátod, úgyis mindegy :)

2008. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szia!Tudom hogy furán hangzik meg hogy mindenki ezt mondja de tényleg így van..ha ott leszel abban a helyzetben menni fog:D Nekem nagyon jó volt az első.Előtte már többször volt csók de smárolás még nem. egy este leültünk 1padra a vár tövébe ahol nem sokan járkálnak közben 1közeli szinpadon zongora koncert volt és 1 egyszerű csókból lett váratlanul smárolás:D Nagyon jó volt és nagyon emlékezetes:D Neked is menni fog nyugi!
2008. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Fiúval egyszerűen pocsék volt. Már korábban is közeledett hozzám a srác, persze elhúzódtam, aztán egy másik alkalommal, mikor végre hajlandóságot mutattam irányában akkor konkrétan ezt mondta: "Na akkor..." :S majd egy borzasztó, nyálban tocsogó, ficánkoló nyelves izét váltott velem. Még most is erősen elfintorodom, ha felidézem. Mondanom sem kell, nem volt folytatása a dolognak.


Ellenben lánnyal elképzelni sem tudnék tökéletesebbet. Hosszú beszélgetés folyóparton, miközben megkínált egy szál cigivel. Nemet intettem, majd a szájába vette. Eloroztam tőle, mondván "nem erre vágyom", majd egy újabb szálat emelt a szájához. Ezt szintén elvettem tőle, mire ismét kérdőn nézett rám és azt kérdezte, hogy akkor most melyik is kell nekem. A válasz ismét az volt, hogy nem erre vágyom, mire odahajoltam hozzá, majd összeért az ajkunk és vagy fél óráig nem tudtunk elszakadni. Fantasztikus volt, vérpezsdítő és bár a kapcsolatunk maga volt a pokol (:D), azt a hosszú, forró csókot jól esik visszaidézni :) Ilyen kellemes élményt kívánok mindenkinek :)

2008. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!