Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúkák gyertek csak válaszolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkák gyertek csak válaszolni?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel én voltam a barátnőd,szerettél,ragaszkodtál, viszont fél év után azért hagytál el, mert teljesen más nézeteink voltak mindenben, és szinte semmiben nem értettünk egyet, ezért megsokszorozódott a balhék száma. A balhék nem tartottak sokáig, de mindennapossá váltak. Szexben nagyon is egyet értettünk, sőt, én voltam életed legjobbja.. én voltam a tapasztaltabb, sok új dologra megtanítottalak!

Na kérdésem az lenne, mivel lehetne Téged visszaszerezni? Nekem elég lenne a szexkapcsolat is, de ezt hogy burkoljam, hogyan tálaljam?


2011. ápr. 7. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem az esne a legjobban, ha ezt elmondanád nekem. Ha számomra is olyan fontos lenne a szex, és nem lenne új kapcsolatom, talán bele is mennék. De egy érzelem nélküli kapcsolatnak jó vége nem lehet. Persze lehet, hogy tévedek.
2011. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én nem csak válaszolni jönnék! :D

26 ff.

2011. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mivel én elég csökönyös ember vagyok, engem nagyon nehezen lehetne rávenni egy olyan dologra, amit már letudtam. Ha ő is ilyen, mint én, akkor nem sok esélyed van.

Szóval jellemgfüggő.

Amúgy pedig én is azt tudom mondani, amit az első: mondd el ugyanezt a szóban forgó fiúnak is! Ha neked elég lenne egy szexkapcsolat is, fölösleges taktikázni, kerülni a forró kását.

2011. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm a gyors válaszodat! Hát igen , ez az, hogy Ő is így gondolkodik, hogy szerelem nélkül neki nem megy! De én megőrülök, ha máson kamatoztatja a szex tudását, amire én tanítottam! De a testemért odáig van, azt tudom! De nem akarok túl rámenősen közelíteni, mert még a végén azt hiszi, hogy kötődöm hozzá, és még szeretem!
2011. ápr. 7. 11:03
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek is a válaszokat! Még írjatok, muszáj egy megoldást találnom! A lényeg, nekem azért kell Ő, hogy távol tartsam tőle a lányokat! :D Muszáj a szex.szel az ujjam köré csavarni!
2011. ápr. 7. 11:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Hú! Nem semmi kis bestia vagy! De nagyon tetszik az elgondolásod /nehogy má´máson kamatoztassa a tudását!/ Tanácsot nem tudok adni, de szorítok!
2011. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! :)
2011. ápr. 7. 11:14
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem próbáld kipuhatolni a dolgot nála. Ez annyira szubjektív dolog... Én például nem szexelnék érzelem nélkül. Egyszerűen nem menne, úgyhogy nem tudok ebben mélyrehatóbb választ adni. :)

20/F

2011. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
DE HOGY PUHATOLJAM KI, HA DIREKT NEM BESZÉL VELEM, MERT ISMER, ÉS TUDJA HOGY MEGINT ELCSAVARNÁM A FEJÉT. HÉTVÉGÉN MEG MÁR MÁSSAL RANDIZIK!!!!!!!! S.O.S
2011. ápr. 7. 11:31
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha nem beszél veled, akkor bizony sehogy. Szerintem direkt próbál kerülni, hogy elkerülje ezt és igyekszik túllépni rajtad. Meg ha ő szakított nem biztos, hogy összejönne veled akár csak szexkapcsolatra is, főleg úgy, hogy neki szerelem nélkül nem megy.

Miért akarod távol tartani tőle a lányokat?

Csak azért akarsz vele szexkapcsolatot, hogy nehogy mással lásd, nehogy lányokkal ismerkedjen, miközben te meg ismerkednél más fiúkkal? Ez elég önző dolog volna.

Ha meg bele is menne ebbe, valószínűleg reménykedne, hogy újból, rendesen összejöttök és mégis szereted, így viszont csak szenvedni fog, mert úgy tűnik te nem szereted őt (annyira), mint ő téged.

Szóval szerintem inkább hagyd elmenni, mindkettőtöknek jobb lesz.

2011. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!