Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúkák gyertek csak válaszolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkák gyertek csak válaszolni?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel én voltam a barátnőd,szerettél,ragaszkodtál, viszont fél év után azért hagytál el, mert teljesen más nézeteink voltak mindenben, és szinte semmiben nem értettünk egyet, ezért megsokszorozódott a balhék száma. A balhék nem tartottak sokáig, de mindennapossá váltak. Szexben nagyon is egyet értettünk, sőt, én voltam életed legjobbja.. én voltam a tapasztaltabb, sok új dologra megtanítottalak!

Na kérdésem az lenne, mivel lehetne Téged visszaszerezni? Nekem elég lenne a szexkapcsolat is, de ezt hogy burkoljam, hogyan tálaljam?


2011. ápr. 7. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már békén szerencsétlent. Nemlehet csak a szexel sakkban tartani, ráadásul írtad is h őneki nemmegy érzelem nélkül. Kit érdekel h te taníttotad, téged is tanított valaki mégse vagy már vele.
2011. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 IQnindzsa ***** válasza:

Kedves kérdező... Érdekes dolgot írtál ami engem elgondolkoztatott és lehet ,hogy neked magadnak is el kellene gondolkodnod. Ha ennyire ragaszkodsz a fiúhoz akkor bizony ez Érzelmeket feltételez a részedről és ezzel máris kiugrottál az ördögi körből. Tarts önvizsgálatot és kérdezd meg magadtól ,hogy MIÉRT akarod ilyen önző módon a fiút.

Ha erre választ találsz, akkor a fiúval beszélhetsz direkt is mert érzelmekkel válaszolhatsz az érzelmeire. A Kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. Érted mire akarok kilyukadni?

2011. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszadó! Értem mire gondolsz, de hiába gondolkodom el rajta, egyszerűen szétszedjük egymást, annyira más a természetünk, más az életfelfogásunk. Tiszteltük egymást, és szerettük egymást és semmi utálat nincs kettőnk között, de nem megy a kapcsolat egyikünk részéről sem.Tudod milyen érzés ez? nagyon rossz. és jóhogy féltékeny vagyok, hiszen nagyon jó Embernek tartom, valamilyen úton módon muszáj kötődnöm hozzá, mert hiányzik! De csak úgy néha néha! Érted? Remélem még elolvasod!
2011. ápr. 7. 14:44
 14/18 IQnindzsa ***** válasza:

Persze, hogy olvasom. Hát így ahogy írod valahogy nem tűnik kivitelezhetőnek. Talán beszélnetek kellene. Őszintén. Nem úgy ,hogy megpróbálod befolyásolni. Mondd el neki ,hogy vonzódsz hozzá és magad mellett akarod. Ha nem is magadhoz fűzni, de érezni akarod a közelségét időről időre... Talán valami kompromisszum lesz a vége.

Remélem sikerrel jársz. :)

2011. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem jártam sikerrel! Azt mondta képtelen lenne úgymond "használni", mikor nem rég még szerelmes volt. És Ő őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatot szeretne, ezért is sajnálja, hogy ennyire különbözünk. De miért vannak ennyire durva különbségek ember-ember között? ÁÁÁáááá, nem hiszem el! Valószínű hülyét fogok kapni, ha meglátom valaki mellett! :) Remélem azért a szívében az "elnöki lakosztályt" kaptam meg! :) Köszi mindent mégegyszer!
2011. ápr. 7. 16:55
 16/18 anonim ***** válasza:
IQnindzsa, szerintem hívd el a kérdezőt randizni!
2011. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 IQnindzsa ***** válasza:

Utolsó... Akármikor szívesen megtenném, de én már csak úriember vagyok és segíteni akarok első sorban. :)

Kérdező. Ne erőltesd de légy állhatatos. Menni fog. Sajnos a sok okosság ellenére amit eddig mondtam, van egy férfi tulajdonság ami szinte mindig megfogható. Kicsit vulgáris lesz de a lényeget érteni fogod: egy férfi sem ugrik félre ha felé száguld egy punci.

2011. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Értem, értem értem! :) Viszont ebben az a baj, hogy ha hétvégén összejön a Nővel, és mondjuk kettőnk közt utána lesz valami, akkor én csak a másod hegedűs szerepét fogom betölteni! Ennél pedig azért büszkébb vagyok! Inkább átgondolom ezt az egészet, vagy tényleg keresek egy hozzám való partnert! :) Köszönöm a fáradozásaid , tényleg egy Úriember vagy! Puszi
2011. ápr. 7. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!