Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy szépen fokozatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy szépen fokozatosan elfelejtette velem, és jobban megszerettem, mint barát?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és volt egy 16 éves lány akibe szerelmes voltam 1 évig és aztán nem bírtam tovább és elmondtam neki.

Összejöttünk és 1 napig tartott,mert dobott :(

És teljesen ki voltam,nem volt kedvem élni és megismertem egy lányt aki itt lakik egy utcával feljebb :)

Eleinte csak msn-en beszéltünk és addig jó volt amég beszélünk,mert nem gondoltam arra a régi lányra de utána megint szar volt :S

És ennek a szakításnak már több,mint 2 hete és azóta folyamatosan beszélek ezzel az új lánnyal és vele megyek suliba,vele jövök,akkor vasárnap egész nap együtt leszünk és furcsa de nem gondolok a régi lányra akkor sem ha éppen nem beszélek senkivel :O

Most is az újra gondolok :O

És nem tudom pontosan,hogy mit érzek,de egész nap vele lennék :/

Most ilyenkor mi van velem ?


2011. ápr. 7. 22:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Hú hát lehet,de nem vagyok benne biztos azért köszi a válaszokat xD

-.-"

2011. ápr. 7. 23:43
 2/3 anonim ***** válasza:
A szerelem olyan, mint a hullámzó tenger, az első lány volt egy hullám s hagytad, hogy vigyen magával, s partra vágott. De mindig jó egy újabb hullám, azaz újabb lány. Te most találtál egyet. Ha meg nem akarod hogy partra vágjon akkor tanulj szörfözni, azaz irányítani a párkapcsolataidat.
2011. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy kis javítás : De mindig jön egy újabb hullám
2011. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!