Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex és legjobb barát/barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex és legjobb barát/barátnő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az exemmel kb. féléve szakítottunk, és már a 3.(legjobb),,barátnőmmel'' jött össze.. Nem azért mert még szeretem vagy valami, csak kicsit már fárasztó ezt végignézni.. De adódott egy olyan helyzet, hogy az ő legjobb haverját már ugye régóta ismerem és általa ismertük meg egymást, egyik este úgy elvoltunk, de most nem tudjuk mi legyen.. Az ő volt csajával is jóban vagyok és részemről csak miatt nem tudom mi tévő legyek, ő pedig az exem miatt nem tudja.. Jó lenne, meg minden, de az exem szentül azzal van, hogy ezzel akarok neki visszavágni, pedig nem így van..

Véleményeket kérek, hogy szerintetek mi a helyes.


2011. nov. 6. 01:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szarjárá! az a lényeg h neked jó legyen. nem?
2011. nov. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

egyrészt én is gondoltam már erre, hogy eleget tűrtem már az exem részéről, és ha ő megteheti én mért nem? csak hát ugye a csajokat előbb elitélig az ilyen dolgokért mint a pasikat..

meg mondták azt is,hogy arra figyeljek, hogy nekem mi a jó, és ne másokra hallgassak.. ez részben igaz, de azért úgy gondoltam kikérem mások véleményét is. :)

2011. nov. 6. 01:45
 3/12 A kérdező kommentje:
*elítélik
2011. nov. 6. 01:45
 4/12 anonim ***** válasza:
persze. ebben igazad van. viszont én biztos hogy ezt csinálnám. az más kérdés hogy megfogadod-e vagy sem.
2011. nov. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
egyrészt ez ugye nem csak rajtam múlik.. mert a ,,kiszemelt" és az exem gyerekkori barátok..és kérdéses, hogy neki lenne-e ehhez ,,mersze".. mert beszéltünk és mondta, hogy nehéz volt a szemébe néznie az exemnek és elmondani, hogy mi volt. mondjuk én nem vágyom másra, csak szeretnék egy normális kapcsolatot! nem csak amolyan pár hónaposakat.. azt nem mondnom, hogy az igazit keresem,mivel még előttem az élet (18/L) de jó lenne már egy időre megállapodni valaki mellett.. és am köszönöm a tanácsod :)
2011. nov. 6. 01:53
 6/12 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit.. sok sikert hozzá.: )
2011. nov. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm :)



mások véleményere is kíváncsi vagyok, úgyhogy még várom a hozzászólásokat.előre is köszönöm!

2011. nov. 6. 02:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jól elvagytok, meg minden akkor HAJRÁ! az ex pasiddal meg ne is foglalkozz, amúgy én nem értem, hogy mit problémázol ezen, ő sem nézte, hogy neked, hogy esik amikor 3 barátnőddel járt, akkor te miért veszed figyelembe az ő érzéseit, szerintem a saját boldogságod fontosabb, mint más véleménye, érzése, ne hagyd hogy közétek álljon, ne múlassz el egy lehetőséget a szerelemre, és a boldogságra, de a végső döntés úgyis a tiéd
2011. nov. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

azért problémázok ezen, mert am megtudtam hogy összejöttek az a barátnőmmel (akivel jelenleg együtt vannak) akk mind2jüknek megmondtam a véleményem erről egészről, s sztem pofátlanság, de mondtam, hogy legyenek boldogok! de az exem meg elvan hogy nem értem el a célom azzal az estével, mert csak magamat ,,alázom" meg, mert ugyanazt csinálom.. és azzal van hogy csak visszavágok ezzel..

de ahogy mondtam ez nem csak rajtam múlik.. de ezek alapján, ha rajtam áll a döntés, lehet, hogy bele megyek ebbe a kapcsolatba, de előre inkább nem tervezek :P mert már párszor pórul jártam..

2011. nov. 6. 02:12
 10/12 sovjet válasza:

én amondó vagyok egy probát megér túl sokat nem veszíthetsz

sok siker hozzá :)))

2011. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!