Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról a fiúról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a fiúról, aki msn-en szakít?

Figyelt kérdés
15 éves srác, aki előtte iszonyatosan szerette szerencsétlen barátnőjét.
2011. ápr. 8. 18:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
marha
2011. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22f
2011. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A barátnője beteg volt és olyanok volt a körülmények hogy nem tudta tovább húzni, azonnal közölnie kellett vele. Akkor még esetleg érthető. Megbocsájtható.

Nem tiszteli barátnőjét és/vagy félt a szemébe mondani. Megbocsájthatatlan.

2011. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Jellemtelen, gyáva.
2011. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen
2011. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha valaki szakít legyen már annyi tisztelet benne a másik előtt, hogy eléáll, és a szemébe nézve személyesen elmondja neki hogy miért van vége.

Baromi könnyű beírni a dolgokat aztán offline...

Az élet nem ilyen, vannak nehézségek, amiket át kell élni.

Vannak akadályok, melyeket le kell küzdeni.

Ez a "megoldás" inkább menekülés ízű...

2011. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a válaszokat:)

Egyetértek. Egyébként amikor élőben látom, annyira fél, elvörösödik, köszönni se mer, rám se néz. Hónapok teltek el a szakítás óta. De hát.. Van ez így. :)

Csak az a szörnyű, hogy én még mindig imádom őt. Szerintem ő is szeret, csak kicsit zavaros gyerek. Nagyon bonyolult dolog, hogy miért, de abban nem kételkedek, hogy valóban nagyon szeretett.

2011. ápr. 8. 18:22
 8/24 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy nem megoldás msn-en szakítani élőben szerintem jobb vagyis legalább azt gondoljuk így,hogy nem gyáva bár ez nem azt jelenti,hogy nem lehet szakítani msn-en!:)
2011. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
*Nagyon bonyolult oka van, hogy miért szakított. :)
2011. ápr. 8. 18:23
 10/24 anonim ***** válasza:
Velem is szakítottak már így. Rohadtul nem bánom hogy megtette:D
2011. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!