Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Állítólag szerelmes volt belém,sokat vitatkoztunk de szerettük egymást,kidobott,utána nem akart velem találkozni,mindenki fontosabb volt,kifogások voltak,hogy miért nem,néha taliztunk akkor lefeküdtünk.

Egy csajt behülyített állítólag,előttem megcsókolta,pedig tudta,h szeretem és rosszul esik,és hazudta,h bármit írt vna a csajnak,ami félreérthető,megkaptam a csajtól a beszélgetést amiben az állt h a volt baratomnak tetszik,es melyítsék el a kapcsolatukat.A volt barátoméknál voltak buli előtt és tagadta,h történt volna valami közöttük,és kiderült,hogy csókolgatta ott is.

Mikor szakítottunk,utána azzal a csajjal kavargatott,aki a járásunk alatt is irogatott neki,de ezt is letagadta,mástól tudtam meg.És most is történt pár hete,hogy kavartak-amit letagadott,mástól tudtam meg,és a lány előtt elküldött a fenébe,hogy nem érdeklem,ellökött,hogy ne öleljem meg..

Úgy szakítottunk,hogy kell egy kis külön lét a sok vita miatt,de később lehet folytatás,és elvileg ő is szeretett,de akkor nem tette volna ezeket.

Ezután az eset után jobbá akarta tenni a kettőnk közti viszonyt,mert még érez vmit irántam,de lebukott és pofon vágtam mérgembe,hogy hányszor alázott meg,küldött el és hazudott,és még ő van rám megsértődve..


2011. ápr. 21. 08:47
 1/5 A kérdező kommentje:
az első csajról azt kell tudni,hogy nekem szidta milyen csúnya és hogy csak szivatta,de eleve nem csókolok meg olyat,aki nem tetszik,akármennyit ittam..
2011. ápr. 21. 08:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen fiúról nem is gondolkodom.

Remélem, hogy Te sem fogsz sokáig.:)

2011. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz kategória.
2011. ápr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek ez a srác, nem kell vele foglalkozni, neki még az a fontos, hogy minnél több trófeát gyűjtsön.Gyengéd érzelmeket ne várj tőle!
2011. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen pasi nem jutna eszembe..
2011. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!