Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Elhívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Elhívjam randizni, vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés

8.os fiú vagyok,14 éves. Van egy lány aki tetszik,ő az évfolyamtársam,msn-en egész gyakran szoktunk beszélgetni,de mindig én írok rá,akkor viszont van mikor nagyon jót beszélgetünk,tehát ő is kérdez stb. de van amikor viszont szinte válaszolni sem akar,nem tudom ez mitől függ.Viszont suliban nagyon ritkán beszélgetünk,általában azt szoktuk,mi volt a házi tudta-e stb. de elég szótlan.


Elhatároztam,hogy elhívom randizni,de azóta többször láttam,hogy hagyja hogy fogdossák a kezét az oszt társai,meg ölelgetik,és ellenkező esetben is,stb és azóta úgy elbizonytalanodtam,hogy kell ő nekem? És aztán mindig igen lett a válasz.

Másik probléma,hogy sulin kívüli baráti köre nem igen jön be egyáltalán nem az én világom.Valamint most volt fényképezés és egyik fiú kérdezte kinek kell tabló és a lány is írta hogy neki.Szerintem ha én írnám ki akkor nem ő lenne az első aki kérne : (

Van egyáltalán értelme harcolni érte?



Szerintetek?Mindenképp megpróbálom elhívni,de előtte ne beszéljek még vele többet?És a barátai?

Amúgy 9. éve ismerjük egymást


2011. ápr. 8. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél vele f*sz egy hétig /ne köszönj neki, közben pedig nézz a szemébe, amíg el nem érsz vele egy vonalba, utána előre; ne írj msn-en; ha ő ír, percekkel később válaszolj bunkó stílusban/, aztán ha elkezd érdeklődni irántad, akkor húzd egy másfél napig, aztán mond, hogy menjetek el sétálni. Ha lesz*r, akkor hagyd...
2011. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló érdekes, mégis talán eredményes tanácsot adott...
2011. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
első 2 jól írta...
2011. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!