Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ilyenkor?! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor?! Nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
Nos, a szerelmemmel nem láttuk egymást 1 hónapja..nagyon nem bírjuk, teljesen elgyengültünk, nem tudunk létezni többet egymás nélkül, szülei nem engedik el, mert nem áll valami fényesen tanulmányilag.:/ Teljesen összetörtem:'(
2011. ápr. 8. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szökjetek meg! Tisszta Rómeó és Júlia! :)
2011. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj, azt szeretnénk:D:D igen, sokan mondták:D
2011. ápr. 8. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
jesszus milyen szülő az olyan, aki a saját gyerekétől eltiltja a szerelmet, mert ez már annak minősül. nemtom h így hogy akarják h jobban tanuljon, amikor valószínűleg ő is így érez...
2011. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, eddig nem voltunk eltiltva, .. de lehet motiválná picit, hogyha együtt lennénk..:'(
2011. ápr. 8. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem nem csak egy picit, hiszen erre vágyik! azért gondolom nem zárták rá a szobája ajtaját... találkozzatok titokban :D
2011. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak 100 kmre lakik:(
2011. ápr. 8. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:

de téged elengednek nem? menj le hozzá te, ő meg kitalál vmit h elmegy egy haverjáhozz vagy kiskutyaluka vagy akármi, és akk találkoztok a faluban/városban.

így sem megoldható?

2011. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 2hónapja nem láttam a barátom és 2500kmre van...mi is kibírjuk...vhogy csak túlélitek. ha pedig javít a jegyein, akkor majd megint engedik, hogy találkozzatok...
2011. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát..úgy miis tudnánk.:( de az nem olyan, h együtt összebőjva, utcán nem szeretünk:// de megoldjuk valahogy:):)

kedves utolsó..:( remélem mihamarabb látod te is a barátod, kitartás!

2011. ápr. 9. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!