Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni? Hiányzik, szeretem, nem bírom nélküle.

Figyelt kérdés
1,5 évet jártunk, de szakított velem, azt mondta, már tele a töke a baromságaimmal. (féltékenység, nemtörődömség, satöbbi) Mondtam neki, hogy megváltozom, de azt mondta, nem jön vissza hozzám, mert 2 hét múlva megint ugyanez lenne a műsor: valamin berágok valakire, és rajta vezetem le, mert a megjegyzéseivel szétcincálja az idegeimet, megbánom, és nyávogok neki, hogy szeretem. Tényleg szeretem...Most, hogy elhagyott, rájöttem, hogy tényleg Ő kell, csak Ő, és bármit megtennék, ha visszakaphatnám. Láttam egy képet, amin egy olyan sálat visel, ami az enyém volt, és amiért 3 héten keresztül rágta a fülemet, hogy adjam neki. Azt mondja, gyűlöl, nem akar látni sem többé...Megsértettem, írtam neki smsben, hogy dögöljön meg. 100x bocsánatot kértem, nem érdekli. Dühös rám. Mindenki azt mondja, hülye vagyok én, ha azt hiszem, nem szeret. Nem akarok nélküle élni. Nagyon szeretem, és hiányzik, hogy együttlegyünk. Verseket írok róla éjjel nappal, igyekszem közös ismerősökön keresztül megtudni, milyen napja volt, hogy érzi magát, mit csinált, satöbbi...Őt magát nem keresem, de nagyon vágyakozom utána. Mit tegyek?
2011. jan. 5. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

őt kell keresni,és vele beszélni.ha itt nekünk sírsz,neked attól jobb nem lessz.vagy szted én fogok vele beszélni a te érdekedben?az is elég szomorú,h ilyet kérdezel itt,h mit csináljak.ha nekem kellett valami az élet bármely területén kénytelen voltam magamnak megszerezni,mivel a nem létező segítő emberek,meg szülők nem adtak a kezembe semmit.az a lényeg ha akarsz vmit,akkor tenni kell érte nem pedig itt sírni mint vmi taknyos szűzlány.

24/ff

2011. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hagyok neki időt, és amikor ráérek, megkérdezem, találkozna-e velem valahol. Nem hiszem, hogy belemenne, ezért tettem fel a kérdést, hogy mit tehetnék...Mert olyan mintha le se sz@rná, mit érzek, hogy kívánom, vágyódok utána, satöbbi. Most egyelőre lehetőségem sincs találkozni vele, mert ahhoz utaznom kell, és nincs rá pénz...
2011. jan. 5. 01:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy állítólag ő is rendszeresen kérdezget rólam.
2011. jan. 5. 01:23
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ha ez a hormon lecsökken benned-kb 1 év-addigra meggyógyulsz.

Olyan ez,mint egy betegség.


ui.Én sem bírom a hisztis libákat.

2011. jan. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hisztiztem neki, csak néha megkérdeztem, mi van vele. Az olyan nagy bűn? Nem hívogattam 5 percenként, nem ellenőriztem minden lépését, kvázi mindig azt csinált, amit akart, szabadon, a beleszólásom nélkül. Erre törekedtem.
2011. jan. 5. 01:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Menjetek el párterápiára vagy kommunikációs tréningre, bárminek is hívják! Legalább az egyikőtök tanuljon meg rendesen kommunikálni, ha akarja egyáltalán valamelyikőtök.
2011. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Majd eldönti az idő, hogy mi lesz velünk. Én reménykedem, igyekszem változni, remélem, összejön...
2011. jan. 5. 01:42
 8/11 anonim ***** válasza:
TARTSD tiszteletben a döntését. Eljátszottad a lapjaidat. Vége van. Hagyd élni.
2011. jan. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vagy van egy harmadik... az ilyet már hagyni kell. mások miatt megváltozni pedig nem szabad.
2011. jan. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs harmadik, ezt tudom. Mondom, majd meglátjuk, mi lesz. Én egy ideig most nem keresem, hadd nyugodjon le, aztán talán megpróbálkozom.
2011. jan. 5. 02:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!