Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már így? Mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így? Mit gondoltok az alábbi helyzetről, hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a párommal, eleinte nagyon jól indult minden, de valahogy mégsem alakult ki bennem az az igazi mély szerelem. Szeretem, csodálatos ember, és jól érzem magam vele, de nem érzem azt a lángoló érzést. Viszont tavaly mentem egyetemre, elég nagy a nyomás rajtam, a családommal is rengeteg konfliktusom van nap mint nap, meg még persze sok-sok apróság, ami miatt úgy érzem, jelenleg nem jut elég energiám a szerelmi életemre. Ez kihat a szexre is. Ahhoz képest, milyen voltam régen, most nulla a szexuális életem, egyszerűen nem akarom, senkivel sem. Úgy érzem, most magamra kell koncentrálnom, és a korábbi kapcsolataim a személyes dolgaimban mindig hátráltattak, ezt most nem hagyhatom. Lehet emiatt, illetve a nagy nyomás, az állandó stressz miatt, hogy nem tudok annyira a szerelemre koncentrálni? Ha néha kiengedném a fáradt gőzt, jobb lenne talán? Mit gondoltok? Már anyám is beszólt ma, hogy szerinte én csak hülyítem a párom, de nem így van, tudom, hogy szeretem, csak nincs erőm hozzá. :(
2011. ápr. 9. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfájdult a fejem, ez volt az ára annak hogy követni tudjam a női gondolatmenetet... szóval, ha megerősítést vársz tőlünk ahhoz hogy mással is ágyba bújj akkor tőlem megkapod, hajrá.
2011. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogyis, eszembe sem jutott, hogy mással legyek. :) Komolyan.
2011. ápr. 9. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Most nincs eröd a szexhez vagy a pasi nem tud semmit èn nem èrtem
2011. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs erőm, egyszerűen mindig fáradt vagyok, mire lehetőség lenne. De amúgy jó vele a szex, csak így elég ritka. :/
2011. ápr. 9. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy belé, vagy csak nagyon ragaszkodsz hozzá és szeretetből szereted? Sokszor becsapós ez az érzés, amíg az ember nem elég erős ahhoz hogy szembenézzem saját magával, addig nem jut egyről a kettőre. Lehet, hogy a szex is azért ilyen. Nagyon őszintének kell lenned magaddal. Én szerintem a szerelem egy olyan menedék, ahová az ember még csak szívesebben menekül, ha sok a probléma.
2011. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a sulit ès szökjetek el Jamaicàba
2011. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamennyire megtom érteni. Én is egyetemre járok. Mondjuk nekem nincs senkim, de ha lenne én is aggódnék emiatt, hogy mennyire jutna időm. Szerintem semennyire, úgyhogy inkább meg sem próbálom. Viszotn hallottam már más srácoktól, hogy őket ez inspirálni tudja és felpörgeti tanulásilag is.

Am ha a fiúd elfogadja, hogy egyetemre jársz és sok dolgot van, akkor nincs ezzel semmi gond. Akkor lenne a gond, ha folyton nyaggatna meg arra kérne, hogy hagyd ott az egyetemet vagy ne tanulj. Ez esetben sztem ki kéne rúgni.


Am hogy engednéd ki a fáradt gőzt? Ez úgy érdekes lehet, ha nem lépsz félre, de a pároddal sem akarsz együtt lenni. Vagy lehet egy fergeteges múzeumlátogatás biztos nagyon regeneráló tud lenni:D


20f

2011. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ki kellene engednem a fáradt gőzt, hogy elmehetnék a barátnőimmel szórakozni, bulizni, ez kicsit ellazítana. Régen is imádtam bulizni, táncolni, csak mostanság igen bepunnyadtam.
2011. ápr. 9. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!