Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennél (Voltál/vagy) "szerető"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél (Voltál/vagy) "szerető"? Mit csinálnál ilyen helyzetben és miért? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van valaki, akinek van egy barátnője, de néha velem van (persze a barátnője nem tud róla) Én szeretem őt, de ő nem akar párkapcsolatot velem, csak néha együtt vagyunk és kész. Mit csinálnál ilyen helyzetben?
2011. ápr. 9. 17:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Hogyan érhetném el, hogy velem legyen kapcsolatban ? :(
2011. ápr. 9. 17:39
 2/8 anonim ***** válasza:

azt csinálod, hogy nem alázkodsz meg a harmadik helyért, hanem lapát neki s újat kerítesz, olyat aki felvállal, szeret s nem csak szexelni akar


másrészt,ha te lennél a hivatalos barátnő neked sem esne jól, ha valaki bekavarna

2011. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja nem válaszoltam, nem voltam szerető, s nem is lennék, ha kiderülne, hogy az vagyok, akkor hagynám a fenébe az alakot, mert vagyok én is annyira jó, hogy első helyen legyek valakinek, s nem pótbaba
2011. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon is szeretem őt (a barátnője meg egy rib@nc) :@
2011. ápr. 9. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:

hagyd ott a fenébe...

ne te szedd szét a párkapcsolatát (szerintem neked sem esne valami jól ellenkező esetben, ugye?!)

szegény barátnője, ne legyél a... mind1

de komolyan, felejtsd el! :(

2011. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és már ne haragudj, de te vagy itt a ribije
2011. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*vagyok én is annyira jó, hogy első helyen legyek valakinek


100%-ban igazad van, egyetértek!

Én se lennék szerető. Ha az illető szeret, és engem akar, akkor ELŐBB szakít, mert velem akar lenni, és nem aláz meg azzal, hogy megalázó helyzetbe próbál kényszeríteni.

2011. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de nem a barátnője a r*.

Nem állítom, hogy te van a hibás, mert a pasi szeretőt tart, de a barátnő van jobb pozícióban, mint te.

Mellesleg nekem nem kéne egy ilyen gerinctelen féreg, mint a pasi. Szerinted téged nem csalna? Vagy az nem érdekelne?

2011. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!