Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy másik csaj hajt a pasimra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik csaj hajt a pasimra. Tényleg én vagyok féltékeny amiért kiborulok emiatt? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátomat megkörnyékezte egy lány:sms-ket küldözget az én barátom mobiljára(pl :remélem eljösz a holnapi buliba,stb),iwiwen is bejelölte(ahol ki van rakva h "kapcsolatban" és közös képünk is van...)és felvette msn-re is.Kiderült hogy a lány egyedülálló és egy suliba jár a pasimmal(nem osztálytársak).Elmondtam a pasimnak hogy ez rosszul esik és hogy legyen szíves blokkolni msn-en és nem válaszolni az smseire-erre ő nem hajlandó,mondván nem lesz bunkó.Azzal nyugtatgat hogy mondta a lánynak hogy engem szeret és nem találkozik vele.És még engem tolt le hogy mennyire féltékeny vagyok-pedig nem ordibáltam,hanem szépen elmondtam hogy nekem ez nagyon rossz.Tisztára ki vagyok borulva.Dühös vagyok a pasimra és arra a kis ...ra is.
2009. márc. 1. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is a helyedben en is igy reagaltam volna erre,de ha mar megtetted es a pasid igy reagalt,akkor nem eri meg ossze veszni a csaj miatt,jobb ha nem mutatod ki duhodet,mert lehet epp ezzel fogod a masik csajhoz zavarni,bizz meg benne,ne ketelkedj,en is voltam mar igy,es a baratom nem csalt meg....nyugi
2009. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
cccc!! mi az, h. nem akar bunkó lenni... egyáltalán a másik csaj tudja, h. a srácnak van barátnője, v. csak úgy próbálkozik nála... mert ha csak próbálkozik, akkor a barátod miért nem mondja neki, h. már van csaja?? nem akar bunkó lenni:O:O... szerintem nem is szeret igazán, ha nem pattintja le azt a lánygyereket
2009. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam nagyon hasonló helyzetben. Úgy gondolom itt a barátodnak kell leszerelnie végleg.Énis féltékenykedtem anno,ahogy te most,ez normális. De a barátom volt aki megmondta neki telefonban,száljjon le róla,először finoman,aztán nem értett a szép szóból,durvábban.El is tűnt az életünkből.Csak a barátodon múlik meddig keseríti az életedet meg az a nő,de látom tetszik neki a helyzet,mert attól nem bunkó valaki,ha a barátnője kérésére nem beszélget egy idegennel.
2009. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes barátod van: idegen lánnyal nem akar bunkó lenni, de a Te érzelmeid meg nem számítanak neki. Nem kell papucsnak lennie, meg minden lánnyal beszüntetnie a kapcsolatot, de megoldás lehet, ha pl csak e-mail-eznek, nem beszélnek személyesen, MSN-en. Ekkor Te is engedsz, ő is. Ennek valahogy így kéne működnie, bár még mindig jobb, ha nem is beszél vele.

Én volt barátnőmmel szakítottam meg a kapcsolatot, amikor ő volt az egyetlen, aki megértett, ismert. (És egyikünk sem akart semmit már a másiktól) De fontosabb volt, hogy bartánőmnek ne legyen rossz :$

2009. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha még 1 hónap után sem koppintja le a csajt akkor komolyan érdekli. A Te helyedben én felvenném ezzel a csajjal a kapcsolatot mert általába az ilyenek miatt mennek tönkre a párkapcsolatok...
2009. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem az ilyen csajok miatt mennek tönkre a kapcsolatok, hanem az olyanok miatt mint te is vagy. Nem lehetnek csak barátok?? Miért kell megkötni a pasit, hogy csak az enyém, és más nem is mehet a közelébe. Azért mert beszélget vele nem fogja rögtön megdu.ni! És igaza van a pasidnak!!
2009. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de ha a barátod nem bírja leállítani a csajt akkor valószínűleg bejön neki, azért válaszolgat az sms-ekre, azért msn-ezik vele stb. Érdemes lenne elgondolkoznod h igazán szeret-e téged ez a fiú! Mellesleg ha az én barátom csinálná ezt repülne! Mi az h mással is ismerkedik amikor ott vagyok neki én?
2009. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Nem az ilyen csajok miatt mennek tönkre a kapcsolatok, hanem az olyanok miatt mint te is vagy. Nem lehetnek csak barátok?? Miért kell megkötni a pasit, hogy csak az enyém, és más nem is mehet a közelébe. Azért mert beszélget vele nem fogja rögtön megdu.ni! És igaza van a pasidnak!!"komment írójának:

Nem arról van szó,hogy nem barátkozhat más lányokkal.Vannak más lánybarátai(akik érdekes módon nem írogatnak állandóan ,hiába ismeri őket évek óta),az sem zavar ha velük elmegy bulizni ,nem korlátozom sehogy,elmehet nélkülem is -felnőtt ember.De amikor már ez a csaj üziket küldözget folyamatosan,állandóan rajta lógna,hívogatja akkor is amikor velem találkozik-az már szerintem túlmegy a szimpla "barátkozás " határán(legalábbis a lány részéről).És az sem mindegy hogy ez a lány kb 2 hete van képben-ilyen szintű 'barátságban' ne mondja senki hogy normális ez a stílus.Nem hinném hogy van olyan ember akit kicsit sem zavarna ha a párja olyan valakivel 'barátkozna' akinek tetszik és az az illető hívogatná,üzenetekkel bombázná...

2009. márc. 1. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd kiforrni a dolgot !

1. ha hisztizel akkor el fogod marni magad mellöl a pasidat

2. ha felveszed a csajjal a kapcsolatot és elzavarod a pics.ba akkor szintén

Maradj szemfüles nézd némán a történéseket és le tudod vonni a következtetéseket.Észre fogod venni a pasidon a poz. ill neg. változásokat.És tudni fogod mit kell tenned.

Egy idő után szerintem a pasikat elriasztja az ilyen szintű tapadás, és te fogsz jól kijönni a dolgokból.

2009. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is átéltem már ilyet,de azt hiszem,amit tettem,az a lányt és a barátomat is jó hosszú időre megijesztette. :)A lánynak megmondtam face to face,hogy ha akár hozzászól a barátomhoz,darabokra tépem.(hozzátettem neki,hogy nem azzal van a gondom,hogy a pasim nőkkel is ismerkedik,hanem hogy egy ilyen cafka akar "barátkozni" vele)No mindegy,a barátomnak mindenesetre tetszett a kirohanásom,mert azt mondta,így még sosem látott,és hogy most még jobban szeret. :)
2009. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!