Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mire véljem? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Szerintetek ha egy férfi így viselkedik az mit jelent? Bejövök neki? Várom az értelmes válaszokat! 25L

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy 33 éves pasi, tudtommal nincs barátnője. Minden nap találkozunk, néha beszélgetünk is. Sokszor mélyen a szemembe néz, néha mosolyog is, akkor is néz, ha azt hiszi nem látom. DE!, nem egyértelmű a viselkedése, nem kapok egyértelmű jeleket, elég sokszor mogorva, magába forduló.

Nem tudom mire vélni, kérlek segítsetek!


2010. okt. 25. 08:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt, hogy beszélgettünk, és mélyen a szemembe nézett, kitágult pupillákkal, legalább fél percig, de nem mondott semmit, aztán elköszöntünk. Nem történt semmi, hogyan deríthetném ki, hogy hogyan érez irántam?
2010. okt. 25. 08:48
 2/5 anonim ***** válasza:
ennyiből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni... Próbálj közeledni hozzá, és majd meglátod hogy reagál.
2010. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már próbáltam, de még mindig nem egyértelmű... Rajtam már mások is észrevették, hogy vonzódok hozzá...

Amúgy a név napomon Ő volt az egyetlen aki felköszöntött, a családon kívül, megállt előttem, mosolygott, és boldog névnapot kívánt! :D Aranyos volt. :D

2010. okt. 25. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:
aranyos tőle:) de én pesszimista vagyok neharagudj, talán mert most vágtak át erngem is saját megérzéseim:D csak óvatosan, ne éld bele túlságosan magad de próbálkozz mert lehet :))
2010. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, de hogyan közeledjek hozzá? mit mondjak? Nem élem magam bele... :D:D
2010. okt. 25. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!