Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenképp szeretnék 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp szeretnék 2-3 gyereket. Ha lehet, még viszonylag fiatalon. Látezik olyan fiú, akivel ez megvalósítható?

Figyelt kérdés
20L
2011. ápr. 10. 19:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
itt akarsz keresni apát? :O
2011. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Én segédkezek szívesen csinálni...:) Viccet félretéve, elég ritka lány vagy, manapság nincs ilyen mint te..:)
2011. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan!


A családcentrikus pasik ilyenek! Meg azok akik nem minimálbért keresnek.


De mindenképpen közösen akarjátok azt a gyereket, ne pedig csak bejelentsd majd egyszer váratlanul h hoppá baba érkezik!


Egy kis olvasmány:


A roma családnak van 6 gyereke. Beadták intézetbe őket.

Majd jelentkezett a család rokonsága és egy pár nap múlva kihozták őket, mint nevelőszülők.(!!!!)



Az állam megszabadul a gyerekektől és fizet. Nem is keveset.

Gyerekenként 80.000 (!!!), azaz összesen 480.000 forintot havonta.

Az apa és az anya nem válnak el, de külön lakcímre jelentkeznek be, így mindkettőjük megkapja a szociális segélyt az önkormányzattól, 39.100 forintot fejenként.

Így további 78.200 forinthoz jutnak.



Lakásfenntartási támogatásként további 9.800 forintot kap a család.

Erre jön még a családi pótlék, 12.600 gyerekenként, további 75.600 forint.

Természetesen ingyen tankönyvek és ingyenes iskolai étkeztetés is jár...



Ezen kívül minden hónapban átmeneti segélyért is sorban állnak, ami havi 30.000 Forint az önkormányzattól. (Ha nem kapnak, akkor ott hagyják a gyerekeket a jegyzőnél,ezzel "zsarolva" a hatóságot.)



Így a család havonta cirka 673.600 Forint bevételhez jut!!!

Telik máris plazma TV-re, meg lízinges Suzukira is a papának.

Ha dolgozni menne és keresne 100.000 Forintot havonta, akkor a bevétel lecsökkenne 175.600 Forintra.



És ők beszélnek arról, hogy "elnyomják" őket a büdös rasszista magyarok...

2011. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

én is szeretnék 23 éves kor körül:), az meg hülyeség hogy fiatalon kell kibulizni magunkat, hülyeség, nem vagyunk egyformák


19/F

2011. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
na erre volnék még kíváncsi... miért vagyok ilyen egyedül ezzel?
2011. ápr. 10. 19:22
 6/38 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta 4 gyereket akarok:D

Csak se pénz se posztó:/

2011. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

en sem vagyok valami nagy bulizos es de igaz baranot se sikerul meg szerezzek :) mindig elutasitanak most 22f vagyok 3ad eves egyetemista:)

ha lenne jol fizeto munkam es egy baratnom kivel nagyon jol egyezek en belevagnek :) ( termesztesen az egyetem utan :P )

2011. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan létezik. Pl a tesóm. 24 éves, de kb. az egész életcélja az, hogy gyerekei legyenek és jó apa legyen.

Ő komoly kapcsolatban gondolkozik, ami sajna a lányokat elriasztja:(

2011. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%

megmondjam miért vagy egyedül ezzel ? azért mert nem 20 évvel ezelőtt vagyunk -.-


hiába szeretnék én is gyereket akár most , ha nincs rá pénzed , hogy megadj neki mindent akkor nincs értelme gyereket csinálni .

2011. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel, én is szeretnék huszon-pár évesen gyerekeket, szerencsére a mostani barátom is. Úgyhogy van ilyen:)
2011. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!