Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban mi a jobb? Ha nagyon hasonlítanak egymásra vagy ha ellentétek?

Figyelt kérdés
Én személy szerint az ellentétekre szavazok, mert jó ha kiegészítik egymást, és nem unatkoznak egymás mellett. Indoklást és kort meg nemet is kérek szépen :P
2011. ápr. 10. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon hasonlítanak egymásra, akkor sok a közös téma, és nem fognak összeveszni mindenen...én például rocker vagyok, és a hideg ráz a plázacicáktól...

kor/nem

2011. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel sokban hasonlítunk,ez sokszor jó de van amikor nem.Ha ellentétek vagytok egy idő után az a baj,ha nem akkor meg az.
2011. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a jó, ha az értékrendetek hasonló, tehát kb ugyanazok a terveitek a jövőre nézve, de ettől függetlenül nem kell mindenben hasonlítani. Sőt. De szerintem erre az "alapra" szükség van.
2011. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Moszuke ***** válasza:

konfliktus függő vagyok némiképp ezért az ellentétre szavazok,

de a közös dolgok úgyis kialakulnak idővel ha alapból nem voltak meg.

23/f

2011. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami köztes állapot a jó. Én és barátom pl bizonyos dolgokban hasonlítunk mint például ő is szeret lustulni, szereti a természetet, az állatokat, ő is szeret gondolkodni és mindent többször végig gondolni, kerüljük a vitát (még a 9 hónap alatt egyszer sem veszekedtünk), mind 2en inkább az okos kategóriába tartozunk.Különbözőek is vagyunk pl én rockos vagyok ő diszkós, én horror filmes vagyokő sci-fis, én humán beállítottságú vagyok ő reál.

L20

2011. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az ízlés teljesen másodlagos (lásd: zene, film, hobbi, etc) viszont azt fontosnak tartom, hogy a szemlélet közös legyen ( szal a komoly dolgokról, ahogy előttem is írták, jövő, család, kapcsolat, stb egy véleményen legyetek)

21/f

2011. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
hosszútávon a hasonlóságra tippelek. lehet, hogy az ellentétek vonzzák egymást, ki is egészítik egymást, de hosszú távon ki is csinálják egymást! amint halványul a kezdeti vonzalom és az őrült nagy szerelem akkor egyre nehezebb lesz elviselni az eltéréseket.
2011. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Prosectura válasza:
Sajnos én pont most vagyok szakítófélben a barátnőmmel, pont e miatt, mert totál ellentétek vagyunk. Ő nagyon szabad szellem, menne bulizni meg piálni, én meg nem igazán. Nyugalomra vágyok már... :(
2011. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezért szakitottunk párommal 4év után. Teljesen mások vagyunk. A zenei izlésünk totál. Ő utálja amit én szeretek én pedig amit ő. Innentől kezdve a közös szórakozásoknak is annyi volt..Ha probáltunk 1ütt szórakozni valamelyikünk mindig csak szenvedett és így elvettük egymás kedvét is. Filmezni sem tudtunk mert én a vígjátékokat meg horrorokat szeretem ő pedig a régi filmeket amiket én rühellek. Szóval mindenen veszekedtünk és szakítottunk. Nővérem is azért szakitott párjával mert teljesen mások voltak. Nekem nem is kell többé olyan pasi aki nem szereti azt amit én. Nem hiányzik, hogy ott fujjogjon mellettem..
2011. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
előző vok 21/L
2011. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!