Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy ilyen lány felé? F/16

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a helyzet:

Van egy lány osztálytársam aki elég visszahúzódó típus.

Sokak szerint az osztály legnagyobb strébere...szerintem nem, de való igaz, hogy elég sokat tanul. Ezért nem is lehet vele beszélgetni a sulin kívül, de ott sem annyira. Nem nagyon beszélget csak a barátnőivel. Fiúkkal szinte egyáltalán nem. Viszont nekem nagyon tetszik és szeretném ha több lenne köztünk mint barátság. Szerintem egy pici önbizalomhiányban is szenved mert nem az a cica baba típus, de nekem pont úgy tetszik amilyen.

Hogyan közeledhetnék felé és hogyan adhatnám tudtára, hogy tetszik nekem?

KÖszi a segítséget! :)


2011. ápr. 10. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred, hogy segítsen a matekbe. Te sose nézel filmkeet?
2011. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Menj oda és beszélgess vele! Ez akkor a legjobb ha egyedül van. Kérdezd meg valamilyen leckéről aztán irányítsd a beszélgetést mást irányba!

Én is ilyen vagyok, de csak nehezen nyílok meg, szerintem Ő is így van! Beszélgess vele sokat, hogy megnyíljon neked, ezek után már simán menni fog a beszélgetés. És aztán már csak rajtatok múlik. Sok szerencsét! :)

2011. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Segítsen a matekba? Na ne már! :S
2011. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a filmekben jön be! Beszélgetés! Ez a megoldás!
2011. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 R3al ***** válasza:
Beszélgetés --- Barátság --- Randi --- Happy End/Beginning of a true love :)
2011. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!