Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19éves lány vagyok, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19éves lány vagyok, nagyon tetszik egy 33éves srác. Nagy ez a korkülönbség? Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Ő gitározik esténként, és járunk a fellépéseire, tudomásom szerint nincs barátnője. Msnen szoktunk beszélni nagyon édes órákat beszélgetünk de attól félek fiatalnak tart :(
2011. júl. 8. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

nos erre épp van egy élő példám. egyik barátnőm és a tanárom.

a lány 19 éves a férfi pedig 35.

és összejöttek járnak 3 éve. azaz akkor a lány 16 volt és a pasi 32..

egyetlen fontos dolog van. az összehangolódás. ha megvan a közös hang akkor simán :)

2011. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgyérzem, hogy igen és nagyon szeretném a dolgot...Csak nagyon sok lány odavan érte de érzem magam olyan "jó csajnak", hogy szerintem lenne esélyem. (jó nem nagyképűségnek szántam:S) Meg ő is keres engem. De nem hívott még el sehova :(
2011. júl. 8. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Helyileg hol vagy? Lehet ismerem a férfit, mert tudok egyet, akinek tetszik egy 19 éves lány. Lehet tudok segíteni :)
2011. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném így leírni:) De te leírhatod majd max ha eltaláltad írok, de nemhiszem:( örülnék...:D
2011. júl. 8. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Xar már le, hogy hány évesek vagytok. (Lásd Jókai, Faludy Gyurka)
2011. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!