Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, pasik! Volt-e az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik! Volt-e az életetekben olyan, hogy elhagytatok egy nőt, de aztán később mégis rájöttetek arra, hogy mégis ő volt az igazi és mással nem olyan, mint vele?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy a következő néhány napban/hétben bántam, de hosszabb távon sosem. Mindenkinél van jobb, csak meg kell keresni. 24f
2011. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
volt biza...s tudd hogy nagyon rossz erzes latni Ot mas karjai kozt mikor tuddatodban all hogy te is tarthatod a kezedbe:((. 20f
2011. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt. Most is bánom, de már késő.
2011. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Olyan volt, hogy túl könnyen engedtem el. Nem én szakítottam, de megijedtem a helyzettől (azt hittem menthetetlen) és hagytam elmenni.

Évekig bántam és rágódtam rajta.

10 év után visszanézve, látva az ő életét, jobb hogy vége lett. Szerencsém volt, semmi jó nem lett volna abból ha együtt maradunk... F30

2011. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem bántam meg.
2011. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen. 1 éve bánkódok hogy hagytam elmenni.

esténként néha sírok is.

jolelbasztam..

2011. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát az élet tele van meglepetéssel. Volt egy barátnőm 16 évesen 10 hónapig tartott a kapcsolat, majd én otthagytam különféle okokból de utána egyáltalán nem bántam mert találtam mást meg éltem az életemet szóval 18 évesen találtam egy lányt akivel komoly kapcsolat lett. Nekem eddig 3 komoly kapcsolatom volt a harmadikkal most lett vége, másfél év után. Mostanság elmélkedtem rajta, hogy talán ő hiányzik nekem a legjobban a második barátnőm és néha gondolok rá, hogy megkeresem. Jelenleg nincs párja de nem tudom mit tegyek. De, hogy ennyi év után fogom megbánni sose hittem volna.

19/F

2011. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyen még nem volt, de kicsit hasonló szituáció: olyan volt már, hogy utólag rájöttem, hogy kitartóbban kellett volna "udvarolnom" és nem úgy kezelni dolgokat ahogy... akkor talán máshogy alakul, csak hát nehéz volt nem úgy kezelni. bánom is mocskosul :(
2011. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!