Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Volt már olyan nő az életetekben, aki nagyon szeretett titeket, de ti mégis felelőtlenül eldobtátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 18:17
1 2
 1/16 Azeriel ***** válasza:

igen!! :'( a balf.aszságom felső foka volt amit tettem :S

nagyon meg bántam :'(

2011. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért, mit csináltál a lánnyal, hogy így alakult?
2011. febr. 1. 18:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen. 18 voltam és annyira jó (ezzel együtt nyugis) volt minden, hogy meg kellett törnöm. :/ Utólag visszagondolva egy hihetetlen dologra fogva szakítottam vele, de talán csak az első hibáját vártam már egy ideje, hogy legyen okom kimondani. Első komoly barátnő, szüzesség elvesztése és az első, -eddig egyedüli szerelem. Összetörtem nagyon, megbántam.
2011. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt én is megtettem,de nem tudom megmagyarázni miért.Azóta sem találtam senkit...
2011. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mit tettél? Nem szeretted eléggé?
2011. febr. 1. 18:24
 6/16 anonim ***** válasza:
nem tudok róla. de most van egy lány akit nagyon kedvelek és azt hiszem többet érez mint én, viszont van egy másik lány aki iránt én érzek többet, de ő már le se sza*r. úgyhogy most dilemmába vagyok, hogy mi legyen, mert nem akarom megbántani ezt a lányt akivel jóba vagyok, de kihasználni sem....
2011. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Velem is megesett. Nem voltam szerelmes, mégis belementem a kapcsolatba. Ő közben kiment Amerikába nyelvet tanulni, hónapokig nem is láttuk egymást... ami kialakult, az is kihűlt... utána még erőlködtünk egy ideig, de nem jött össze. Az én hibám volt, nem volt rá elég időm... így utólag bánom. De akkoriban nem voltam elég érett egy kapcsolathoz (ezt anno meg is mondtam neki). Hát sajnos így végződött. Egy évvel később viszont bennem fellángolt iránta a szerelem, de ő már nem viszonozta az érzéseimet.
2011. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva volt.

22L

2011. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: Hogyhogy szerelmes lettél belé??
2011. febr. 1. 18:45
 10/16 anonim ***** válasza:

Érdekes történet, ha érdekel, leírom. Mielőtt járni kezdtünk, barátok voltunk, a barátságot pedig megőriztük a szakítás után is. Nyáron a baráti társasággal sátraztunk, és sokszor maradtunk kettesben, és sokat is beszélgettünk, aztán történtek olyan dolgok, amik túlmutatnak a barátságon (sem csók, sem szex nem volt, de az ember nem alszik egy barátjával összeölelkezve...).

Akkor azt mondta, hogy ő érezte, hogy bennem fellobbant valami, de benne csak pislákol. Azt mondta, hogy mikor szakítottunk, pont fordítva volt, bennem maximum pislákolt valami, ő pedig lobogott belül.

Végül elhajtott azzal, hogy csak "szeretethiányom" van, ezért vágytam a társaságára.

2011. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!