Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 évesen lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen lehet esélyem egy 19 éves lánynál? (további problémák lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 28 éves pasi vagyok, azért írok ide, mert beleszerettem egy 19 éves lányba, de fogalmam sincs, hogy az ilyen idős lányoknak mi a véleménye az ilyen nagy korkülönbségről.

Szóval ez a lány nagyon rendes, nagyon jól néz ki, nagyon aranyos és minden jó, amit el lehet képzelni. A bökkenő ott van, hogy a szülei úgy nevelték, hogy nem lehetett barátja stb...szóval most nagyon gátlásos és nagyon félénk a fiúkkal szemben, főleg, ha tudja, hogy akarnak tőle valamit. Mikor társaságban vagyunk, akkor nagyon közvetlen, de ha ketten maradunk, akkor zavarba jön és úgy éreztem, hogy nem közömbös irántam.

Én nagyon odavagyok érte, s azt hiszem, hogy képesek lennék komoly kapcsolatra, mert a lány is (a szigorítások és tapasztalatlanság ellenére) elég érett. Szükségem van erre a kis angyalra.

Szóval azt szeretném tudni, hogy szerintetek ez a korkülönbség mennyire zavarja a mai 18-19 éves lányokat illetve szerintetek még mindig benne él a "nevelés", úgy értem, még mindig a szemei előtt lebeghet a szabály, hogy "Nem szabad!" vagy csak az eddigi zárkózott életmód miatt rázza le a srácokat?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 11. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen idös lányoknál, csak a Te korodbelieknek van esélye és ezt nem viccböl mondom.

Minden csaj idösebb pasit akar.

2011. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek igaza van. én 18 és fél vagyok, de nekem is az idősebb pasik tetszenek. mondjuk nekem elég lenne egy 24-25 éves is, de egy 28 évest sem utasítanék el, ha látom rajta, hogy tényleg komolyan gondolja és nemcsak lefektetni akar. egyébként én is nagyon szigorúan voltam nevelve, 17 éves koromig például csak este 9-ig volt kimenőm, 17 éves korom után, mikor már közelített a 18, akkor enyhültek meg a szüleim is. szóval lehet, hogy a szülőkkel meggyűlik a problémád, bár nekem annyiban szerencsém van, hogy ha netalántán 10 évvel idősebb pasim lenne, akkor azért a szüleim jobban elfogadnák, meert köztük is 9 év van, anyum 18 volt, apum 27 volt, mikor megismerkedtek.
2011. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag nem ez dönt, szellemileg 30 felé érettebbek az emberek (ált.), mint 10 évvel korábban, tehát előnyös pozícióból indulsz. Szurkolok, hogy összejöjjön :-)
2011. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Elsö válaszolóval teljesen egyetértek. Mit megadtam volna 19 évesen, ha bármelyik 30 körüli férfi szóbaáll velem! Ehelyett jöttek/jönnek a pisisek..:(

Szóval ha csak a kor aggasztott, akkor lazíts, engedd el magad és ugorjatok bele!

Sok sikert kívánok nektek!:)

23/N

2011. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Addig semmi gond, amíg szeretni akarod :) tapasztalat, ha túl korán le akarod fektetni, vagy ha csak megérzi, hogy le akarod fektetni, akkor vagy bajban :D én anno 2 pasit kitettem emiatt, örültek is nekem :D

A neveltetés meg nem számít. Ismerőst féltették, szigorúan nevelték, nem járt el sehova és 15 évesen terhes lett... :D

2011. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Elsö vagyok!


Tök jó, hogy igazat adtok, de ugyanakkor sz@r dolog is, mert magam is Férfi vagyok és "csak" 22...

Nem értem, hogy 22 évesen miért lennék akár Én, akár más hasonló korú Férfi "pisis".

A legnagyobb baj, hogy már-már általánosítva leírja a Férfiakat a Nök többsége. Sajnos Nekem sincs sikerem, a korosztályomban, mert egyszerüen az esélyt nem kapom meg arra, hogy eldöljön, értelmes vagyok-e vagy sem vagyis, hogy érett vagyok-e. Nem akarom elhinni, hogy egy 30 éves ember bármivel is érettebb lenne Tölem, maximum több élettapasztalata és nagyobb egzisztenciája van.

Sokan összekeverik az érettséget azzal, hogy amíg egy 20-23 éves tanul, dolgozik azon, hogy elérjen valamit addig azt egy 28-30+ éves már elérte és csak a munkára kell koncentrálnia egy kapcsolat mellett és nem utolsó sorban van már autója, van fix keresete, esetleg lakása.


Én inkább azt veszem észre, hogy sok Nö éretlen ahhoz, hogy megértse, észrevegye valóban mi is az érettség és mitöl ember az ember.

Mindenesetre kivilágosodik a jövöképem, mert sokszor szinte már bepánikolok, hogy mikor lesz újra kapcsolatom, de itt megkapom a választ.

Majd, ha már 30-hoz közelítek, jól bedolgoztam magam, majd akkor szóba áll Velem egy 20 éves...


Egyszerre szánalmas és röhejes ez az egész.

2011. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Olyan jó, hogy a huszas éveik végén járó pasik mind a tizenévesekre buknak!

Komoly kapcsolat...Persze, egy élete elején álló lány csak erre vágyik, az eszükbe se jut, hogy ő élni szeretne, kipróbálni dolgokat, bulizni, pasizni, szórakozni.

Nem, küszködjetek ilyenekkel,biztos hűséges, odaadó lesz... ahelyett hogy a hasonló korúakkal kezdenétek, akik már tényleg komolyra vágynak, tapasztaltak, megbízhatóbbak.

Ő biztos imponálónak tartja majd hoyg egy 10 évvel idősebb pasi csapja neki a szelet, lesz mivel dicsekedni a barátnőinek!

29L

2011. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki írogat a világhálón fűt-fát hogy ő aztán nem olyan vagy amolyan. Aztán amikor próbálkozol a válóság az arcodra ömlik és rájössz hogy mennyi felszínes elbutult ember vesz körül. Amíg a nézettség és a példányszám a médiát igazolja, addig nem őket kéni szidni a különböző x-dik évadot is megérő showkért hanem elgondolkozni miért is nézik annyian és kik is a nézők valójában.

Bocs a kitérőért, de a gondolkodást manapság sokkal jobban a média irányítja mint az egészséges lenne, s ez kihat az élet egyéb területeire is.

2011. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A korombeli férfiaknak a tizenévesek kellenek. Harmincon túliak már megállapodtak. Negyvenhez közeledve pedig friss husi 20 évest szeretnének. Nekem annyi...

28/n

2011. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én 20 éves lány vagyok és a párom 33 éves,2 éve együtt vagyunk,soha semmilyen probléma nem volt a korkülönbségből,sőt én örülök is neki,mert:

1.már kiélte magát,nem csajozik

2.sokkal tapasztaltabb és érettebb mint a korom beli srácok.

nagyon jól megvagyunk...

2011. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!