Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 évesen lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen lehet esélyem egy 19 éves lánynál? (további problémák lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 28 éves pasi vagyok, azért írok ide, mert beleszerettem egy 19 éves lányba, de fogalmam sincs, hogy az ilyen idős lányoknak mi a véleménye az ilyen nagy korkülönbségről.

Szóval ez a lány nagyon rendes, nagyon jól néz ki, nagyon aranyos és minden jó, amit el lehet képzelni. A bökkenő ott van, hogy a szülei úgy nevelték, hogy nem lehetett barátja stb...szóval most nagyon gátlásos és nagyon félénk a fiúkkal szemben, főleg, ha tudja, hogy akarnak tőle valamit. Mikor társaságban vagyunk, akkor nagyon közvetlen, de ha ketten maradunk, akkor zavarba jön és úgy éreztem, hogy nem közömbös irántam.

Én nagyon odavagyok érte, s azt hiszem, hogy képesek lennék komoly kapcsolatra, mert a lány is (a szigorítások és tapasztalatlanság ellenére) elég érett. Szükségem van erre a kis angyalra.

Szóval azt szeretném tudni, hogy szerintetek ez a korkülönbség mennyire zavarja a mai 18-19 éves lányokat illetve szerintetek még mindig benne él a "nevelés", úgy értem, még mindig a szemei előtt lebeghet a szabály, hogy "Nem szabad!" vagy csak az eddigi zárkózott életmód miatt rázza le a srácokat?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 11. 20:07
1 2
 11/12 ajnyemááá válasza:
Engem 30 évesen már dobott 17-8 éves csaj a korom miatt.Lehet túl fiatal vagyok?
2011. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem az a 9 év teljesen belefér egy kapcsolatba,csak nem szabad stresszelni rajta.Mindenkinek más jön be,szerintem hülyeség általánosítani,hogy a nők csak az idősebb pasikra buknak.A lényeg,hogy megtaláld a másikban azokat az értékeket amik számodra fontosak.Volt már kapcsolatom,korombeliekkel és idősebbekkel is...egyszer elszalasztottam egy lehetőséget,mert a srác 8 évvel idősebb (én akkor épph 15 volam) volt és nem mellesleg a legjobb barátom.Tulajdonképpen nem bántam meg a dolgot,imádtam a srácot,de ugy gondoltam a szerelem csak összekuszálná a tökéletes kapcsolatot.De akkor megfogadtam,hogy a korkülönbség sose fogom elszalasztani a boldogságot.A párommal 5 év van köztünk a javára.Tehát szerintem szerencsés a lány,h olyasvalaki akadt aki tényleg megbecsüli és az ő érdekeit is nézni...remélhetőleg ezt ő is észreveszi :) Drukkolok
2011. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!