Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, srácok, férfiemberek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, srácok, férfiemberek! Hajlandóak vagytok várni egy nőre, ha az szüzen akar férjhezmenni?

Figyelt kérdés
A kérdés valamilyen rejtett okból magába foglalja, hogy a nőt előbb el kell venni és csak utánna lehet vele, hmm, szaporodni.
2011. ápr. 11. 20:25
1 2 3
 11/21 R3al ***** válasza:
Igen :) Nem a sex a lényeg... addig ránts rá :D püföld a húst :P mint Rookie Balboka :D (tudom mit jelent igen :) )
2011. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
az első nem mond marhaságot,
2011. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nem, sztem lehetetlen kibírni. Idővel rámegy a kapcsolat. Többnyire.
2011. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"férfiemberek, szaporodni...mi vagy te, papnövendék? Vagy a nagyi nevelt és azér beszélsz igy?"


a neve megmagyaráz mindent, rendesfiú:)

a kérdésre válaszolva pedig, nagyon kell szeretni azt az illetőt....

2011. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor, ha nagyon szeretem, ha petting azért van, csak a tényleges koitusszal várunk. Egyébként vagy megcsalnám (és az szemétség lenne, ezért bele sem kezdenék a kapcsolatba), vagy csak a házasság után derülne ki, hogy annyira aktív, mint egy kettévágott pirosra mázolt acéllemez. A huszonegyedik században jóval a szexuális forradalom után ilyen "szüzességi fogadalmaknak" nincs létjogosultsága.
2011. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Minek várni? Feleségül veszem és ha nem jó a szex akkor válás.

Ha valaki így fogja fel akkor lehet így is csinálni.

2011. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nem. kizárt dolog
2011. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is baromság, már régen nem azokat a korokat éljük, amikor ez trendi volt...meg, manapság ki az aki a kapcsolat elején vagy első hónapokban már tudja, hogy őt akarja feleségül venni, és a másik is így érez?:D az ilyen fogadalmakból, csak probléma szokott lenni...
2011. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A házasság nem egy trend vagy divat te tahó!!-.-"
2011. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
:D nem is a házasságra gondoltam...a kérdés sem erről szól... az nem trend,hogy szüzen menjen valaki férjhez...szövegértés 1 leülhetsz
2011. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!