Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt fiúm már másba szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt fiúm már másba szerelmes. De mégis mit tegyek, hogy legalább csak barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy minden lányt utál az osztályból, csak AZT a lányt nem.
2009. márc. 2. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért kizáró ok az hogy másba szerelmes? És különben is Téged miért zavar, hogy más mást szeret? Ha nem vagytok már együtt akkor ez az élet rendje, hogy mással lesz/van.
2009. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha erőlteted vele a barátságot, a saját helyzetedet nehezíted meg, mert akkor folyton ott lesz melletted, de nem lehet a tied. EZ főleg akkor igaz, ha ő szakított veled. Úgyhogy a válaszom: semmit ne tégy ennek érdekében.
2009. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tudsz tenni, ha erőlteted, csak rontasz a helyzeten. Bízd rá, hogy akar-e barátkozni, ha szól hozzád válaszolj kedvesen. Tudom, hogy nem könnyű, de türelem rózsát terem.
2009. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz vele barát lenni? Együtt voltatok jól éreztétek magatokat. Ennyi. Hogy tudnál barát lenni egy fiúval akivel jártál? Ezt sosem értettem.


Azokkal a lányokkal akikkel jártam, egyel sem tartom a kapcsolatot. Miért tartanám. Szép volt jó volt, de nekik is más életük van, meg nekem is.


Nem kell erőltetni ezt az amerikai filmekből vett baromságot.


25/f

2009. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!