Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik erre magyarázat?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy amikor kerestem barátnőt kb egyfolytában átb*sztak,pofára estem stb stb és most hogy már totál nemérdekel az egész de úgy hogy egyáltalán nemhiányzik hogy barátnőm legyen most bezzeg engem találnak be pedig nemcsinálok semmit.Miért van az hogy amikor kéne akkor semmi,amikor meg nem akkor van?
2011. ápr. 12. 19:15
1 2
 1/11 tsz-tag ***** válasza:
na ezzel énis így voltam azzal a különbséggel hogy amig kerestem senki sem akadt horogra, leszartam utána és lett barátnőm, amióta barátnőm van meg mintha a szép csajok is incselkednének :D
2011. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kisugárzásod fordított pszichológia alapján működik...
2011. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a többség a leszarom pasasokra bukik, de így van ez már mióta
2011. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De rajtam nemlátszik hogy leszarom vagyok.....tényleg nemcsinálok totál semmit aztán mégis keresnek....csak nekem olyan valaki kéne újra akiért tényleg odavagyok teljesen.....ilyen meg nemnagyon akar lenni :S
2011. ápr. 12. 19:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog, hogy valahogy sugárzik rólunk, ha nagyon rágörcsölünk valamire és akkor rendszerint nem is sikerül. Amikor meg megnyugszunk és nem foglalkozunk a témával, nem idegesítjük magunkat rajta, akkor meg sikerül. Nekem is sokszor így működött ez, nem is csak kapcsolatok terén.
2011. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni... Sosem az van, amit az ember szeretne.
2011. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kisugárzás. Ugyanez a helyzet amikor van barátnőd. Akkor is jönnek a kis fruskák, mint a légy a...:)
2011. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De az a vicc hogy amikor tényleg akartam akkoris végülis elértem hogy szinte totál odavoltak értem,smsek,telefon,órákon át stb találkozások minden tökéletes volt aztán egyszercsak hopp és mintha ennyi lett volna minden...eztsemértem mondjuk :)
2011. ápr. 12. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Amióta úgymond félvállról veszem a dolgokat, sokkal nagyobb sikerem van, sokkal többen észrevesznek.

Nem különösebben fogom vissza magam vagy rejtem el az igazi Énemet. Ha beszélek, akkor mindig egy kicsit kiforgatom a mondanivalóját és azt amit már sokan mondtak, hogy brutális pillantásokat tudok vetni, azt úgymond továbbfejlesztettem mindent vagy semmit alapon. Idegen csajokra nézek úgy, hogy megdugom a szememmel és veszik a lapot.

Az új nyelviksolámban 4 új Nöt ismertem meg + a tanárnöt és bejátszottam ezt mindnél, azóta nem gyözöm elkapni a pillantásokat:D

Ma is volt egy nagyobb munkaügyi megbeszélés és a Velem szemben ülö szöke igazi természetesen szép Nö végig a tekintetem kereste, mosolgyott, majd mikor mentem ki az asztala szélére csúsztatta a nevét és számát.

2011. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyonis létezik rá magyarázat. Valószínűleg, ha fel akarsz szedni valamit, olyan eszközökkel élsz, aminek hatására a lányok lepergetnek téged magukról, mert átlátszó és álszent. Ilyen például a kedveskedés, bókolgatás, túlzott segítőkészség. A másik elv pedig a következő: alapvető, hogy azokat a dolgokat/embereket becsüljük amiért meg kellett küzdenünk és/vagy ami nélkülözhetetlen számunkra vagy annak érezzük. Példa: a múlt héten vett toll nem értékes számomra, 50 forint volt, a sarki boltban vettem, van még itthon vagy tíz. Pótolható. Viszont: az autóm értékes, 5 évet dolgoztam, hogy annyi pénzt gyűjtsek, hogy megszerethessem, és nehezen tudnám nélkülözni. Mivel egy idegen ember senki számára nem nélkülözhetetlen, ezért csak azzal élhetsz, hogy feladatot adsz a lányoknak: küzdjenek meg érted. Tehát ha tálcán kínálod magad, akkor értéktelennek fogsz tűnni a szemükben, és nem vonzódnak hozzád. Úgy érzik, semmit se kell megtenniük, hogy megkaphassanak téged, még a sarki boltba se kell elmenni és 50 forintot se kell fizetni. Fiúból meg van még hárommmilliárd. Tehát ekkor kevésbé vagy értékes számukra, mint egy 50 forintos toll! Ha viszont meg kell küzdeniük érted, akkor egyből vonzóbbnak fognak találni. Hogy ezt pontosan hogy lehet a gyakorlatban alkalmazni? küldd el az msn-edet privátban és elmondom.

daw

2011. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!