Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan furcsa érzés! Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan furcsa érzés! Mit kéne csinálnom? Vagy mi van velem?

Figyelt kérdés

A barátomért nagyon sokat harcoltam hogy megkapjam és már szerencsére 8 hónapja együtt is vagyunk!Osztálytársak vagyunk!Viszont az utóbbi 2 hétben,szünetekben megpróbálom elkerülni és ha ő bújna én elutasítom,ezért sokat veszekszünk mostanában, amit megértek és igaza van, én is mindig megbánom azt ahogy viselkedtem otthon mert akkor viszont nagyon hiányzik! Volt már arról szó hogy szakítunk, kb 5 percre szakítottunk is ameddig sulitól elértem a villamosig de nem engedte hogy fel száljak és megbeszéltük aminek örültem mert azért megijedtem,de következő nap megint nem volt kedvem bújni hozzá meg ilyenek,csak sulin kívül! Nem tudom mi van velem nélküle MEGHALNÉK de sokszor van hogy vele viszont megörülök!

16/L


2009. márc. 2. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális dolog, hogy a nap 24 órájában nem akarsz vele lenni, nem kívánod a jelenlétét, közelségét, hiszen a nap nem csak róla szól! Természetes, hogy levegőt akarsz, egy kis szabadságot és minden más új ingert befogadni (és most nem csak más hapsikra gondolok).

Szerintem veled semmi gond nincs, a fiúnak kellene megértenie, hogy kell egy kis szabadság neked is, különben ha sülve-főve együtt lennétek vagy megunnátok egymást (nem lenne már izgalmas készülni a találkozóra, várni, hogy lásd, megöleld stb.) vagy pedig előbb-utóbb egyre többet fogtok veszekedni. Mindkettőtöknek szüksége van egy kis magánéletre is!

Legyél kedves, de határozott! Mond meg neki, hogy szereted, fontos neked, de ez iskola és neked másra kell figyelned, nem csak róla szól az életed!

2009. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is osztálytársak vagyunk (18) és a suliban engem kifejezetten feszélyez,ha esetleg már csak megölel is,egyszerűen nem szeretem.Imádom és szeretem,mi is 8 hónapja vagyunk együtt,de csak sulin kívül itthon,akkor viszont bármi:)Nem szeretem,ha más emberek előtt,elég egy is,ha olyan a helyzet.Azt hagyom itthonra:) sokkal jobb!Normálisan gondolod a helyzetet!Így kellene mindenkinek.
2009. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem nem pont ez a baj de az nálam is hasonló hogy suliban tilos a bújás. csak nekem a tanárok miatt...

szerintem mond meg neki hogy az isiben nem szeretnél sárolni vele mert a tanárok piszkálnak vagy valami hasonló ok vagy valami. nekm nagyon megértő a barátom remélem a tiéd is!

2009. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!