Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, hogy tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Van rá esély, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Bejön nekem egy 1 évvel fiatalabb srác. Átsegítettem azon az időszakon, amikor szakított a volt barátnőjével.. Azután mindig köszönt udvariasan.. mostanában nem köszön, csak odajön a közelembe vagy odamegy valahova h lássam, persze "véletlenül".. ma a barátnőmmel álltunk az ebédlő előtt, Ő is arra jött és a haverjaival elkezdtek hülyéskedni.. ott mellettünk "bunyóztak".. Aztán elmentek.. De Ő bent hagyott vmit a suliban és visszajött érte, mi pont akkor voltunk az ajtónál.. Igaz, hogy nem nyitotta ki nekünk az ajtót, de addig nem jött be, amíg mi nem mentünk ki..(nahát ezt jól meg mondtam.. xD)

Na röviden ennyi lenne. Lehetőleg értelmes válaszokat kérnék..:) köszönöm.


2011. ápr. 14. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanezeket csináltam annó :)

És nem volt köze csajhoz.

Szerintem ez alapján nem lehet megmondani, de ha Neked tetszik, akkor próbáld meg kipuhatolni, kezdeményezz beszélgetést stb :)

2011. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lehet bír téges, sőt, valószínű, csak ilyen hülye, gyerekes módon mutatja ki. apropó, kor?
2011. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet..:) 14
2011. ápr. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!