Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki vagy szórakozik velem?

Figyelt kérdés
ha társaságba vagyunk többször néz a szemembe,ha nem nézek oda,látom a szemem sarkából,hogy néha engem néz.ha egyedül maradunk,elkezd valamivel foglalatoskodni,csak ne kelljen rám nézni.ritkán beszélgetünk mert kapcsolatban van.mégis hogy van az ,hogy ezeket csinálja pedig állitólag szeretik egymást?
2011. ápr. 14. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
tetszel neki egyszeru csak mivel baratnoje van nem tesz ennel tobb lepest csak annyit nez es esetleg szemel veled
2011. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ixdecske ***** válasza:
velem is ez van cs sokkal jobban msn en olyanokat mondd h lassan otthaggya a csaját és az enyém lesz meg ilyenek... uh erre én is kiváncsi vagyok mi lehet?
2011. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vajon hogy lehet valakivel ugy msn ezni,hogy ne tudja meg ki vagyok?fontos lenne!kérlek segitsen valaki.nem tudom hogy ,nem tudom hol egyáltalán nem tudom hogy kell!
2011. ápr. 16. 22:32
 4/7 Ixdecske ***** válasza:
sajnos cs úgy tod h készíts freemail-en egy új címet és akk ahhoz csinálj egy msn IP-t is és akk tudod majd.... HAsználj más nevet meg mindent.
2011. ápr. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
légyszives ird már le pontosan ,hogy mi az az IP és hogy kell csinálni
2011. ápr. 18. 20:43
 6/7 Ixdecske ***** válasza:
freemailt tudsz csinálni igaz? ha az megvan utána [link] itt tudsz magadnak új msnt csinálni:D
2011. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már csináltam freemailt de msn t nem tudok mert amit megadtál az nem magyarul van és nem tudok mit kezdeni vele!kérlek segits!
2011. ápr. 19. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!