Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik kipróbálták az édes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kipróbálták az édes hármast, írnátok tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Lehet fiú vagy lány a harmadik. Tapasztalatokat várok, nem véleményt!
2011. ápr. 15. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Két fiúval voltam. Azt tapasztaltam, hogy tök jó! XD

Nem tudom, hogy mire lennél kíváncsi...


24/L

2011. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szeretnénk belevágni, csak előbb kérdezősködöm :)
2011. ápr. 15. 10:18
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Gratulálok!:S
2011. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem voltam még így, de mindenképpen kipróbálnám két nővel egyszerre. Ha még egy pasi lenne ott rajtam kívül az szerintem egy picit zavarna.

24/f

2011. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Kipróbálnám szívesen mindenféle felállásban34F
2011. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Egy a lényeg: ha kapcsolatban vagy, ne vegyetek be senkit harmadiknak, nem fog jót tenni nektek. Az édes hármas egyszeri, kalandos és élvezetes játék, nem való komoly párkapcsolatba. Ha férfi vagy, leginkább két frissen megismert, nyitott lánnyal érdemes kipróbálni, akik elválaszthatatlan barátnők, vagy egy ikerpárral (hm, velük még nem jött össze, de még nem késő). Egy éjszaka, esetleg egy hétvégi mámoros kiruccanás, és ennyi, nem érdemes tovább vinni a dolgot. Felejthetetlen élmény. Ha nő vagy, akkor pedig menj el a legjobb barátnőddel, és keressetek egy férfit. A legtöbben vevők vagyunk ilyesmire.
2011. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, férjnél vagyok.

Engem jobban izgat, a férjemet nem igazán hozza lázba a dolog :(

2011. ápr. 15. 11:38
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

épp ez hogy én is édes 3 ast keresek...:D

most próbálok beférkőzni 2 biszex csaj közé, egyenlőre kevesebb sikerrel... sajnos...

pedig engem is nagyon izgat a dolog :P

20/F

2011. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk pont forditva van engem érdekelne a dolog a páromat meg nem 34F
2011. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ismerős. :(

A férjem olyan hülyeségeket tud párszor összehozni, hogy csak nézek. Ha megkérdem, miért nem tetszik neki, olyan válaszokat kapok, hogy lehet, picinek fogja tartani...

Vagy mi van, ha annyira izgul, nem áll fel.


Én meg teljesen be vagyok zsongva az ötlettől. Elmondhatok minden perverznek, de nagyon izgatónak találom már a gondolatot is, hogy a férjem mással legyen együtt, én meg nézzem. Amikor volt a legénybúcsúja, az engedélyemmel kapott öltáncot. Mi lányok is ott voltunk. Utána hetekig mint a nyulak, mert akárhányszor magam elé képzeltem a lánnyal, teljesen beindultam.

2011. ápr. 15. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!