Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek 14 évesen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor nálam. ;D
2011. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 essney ***** válasza:

Suliban, ha sportolsz, edzésen (ott vannak az izmost srácok;D) és úgy egyébként bárhol, amerre gyakrabban jársz.

Ja és az is szempont, hogy ott, ahol tudod hogy normális fiúk vannak, és nem bunkó parasztok.:)

2011. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 essney ***** válasza:
Ja igen, bocsi, feltételeztem hogy lány vagy:D
2011. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok. csak a suliba nincs senki normális, sportolni most épp nem sportolok semmit. ha az utcán sétálgatok, az meg nem elég a megismerkedéshez, h egyszer láttam..:)
2011. ápr. 15. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy darabig meg kell elégedned az iskolai választékkal. Ne szomorkodj, azok a fiúk is kicsíráznak, mint a virágoskert. Szinte mindegy, hogy éppen melyiket választod. Azért nem tudsz választani, mert mindegyik jó! Számold ki magadban: ec-pec...
2011. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnos egyik fiú oszt.társam idiótább, mint a másik:(
2011. ápr. 15. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Privit ha ismerkedni akarsz egy normális, 14 éves fiuval ;)
2011. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Írj te privit!:D
2011. ápr. 16. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz. :) 13 F
2011. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!